Kızlar fikrinize ihtiyacım var 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar fikrinize ihtiyacım var 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,582 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar fikrinize ihtiyacım var 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Gün vermedi hoş riskli gebeliğe gönderdiler yine sanırım doktor ondan vermedi doğuma kadar bizw geleceksin dediler 38 de gün verecğiz dedi karnımda ki durursa alırlar 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyle düşündüm kuzum bakalım karsu olacak gibi en azından benim açımdan . Eşimi de ikna ettim mi tamamdır
Ola bilir kuzum aman bosver sağlıkla gelsnde kuzum tarihin valla önemi çok yok yeter ki zamanında gelsinn❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gün vermedi hoş riskli gebeliğe gönderdiler yine sanırım doktor ondan vermedi doğuma kadar bizw geleceksin dediler 38 de gün verecğiz dedi karnımda ki durursa alırlar 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende öyle düşündüm kuzum bakalım karsu olacak gibi en azından benim açımdan . Eşimi de ikna ettim mi tamamdır
Ay ilkinde alalım alalım derler 2.de neden bu kadar bekletiyorlar anlamadım 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar