Kizlar gunaydinnnn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar gunaydinnnn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,612 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar gunaydinnnn
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Şükür iyiyim canım bugun Şükür ki baş ağrısı ds uok yada ben psikolojil yapıyorum bak baş ağrısı der demez başıma ağrı giriyor şaka gibi ya 🤦🏻‍♀️
Bu arada ayin annem tebrik ederim sana artık annem diyicem burdaki manevi annem olarak seni yapıyorum artik anneeee nerdesin diyinve burdayim dersin😁😁😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay valla ya 😂😂yıllar önce bu psikoloji yüzünden parol bağımlısı olmuştum kız başım aprıyor deyip ilaç atıp hemen geçti sanıyordum 😂😂ama psikolojik zor bırakmıştım 😂😂
Aboooo allah seni bende bi ara mazejik takmistim kafayi vallha

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu arada ayin annem tebrik ederim sana artık annem diyicem burdaki manevi annem olarak seni yapıyorum artik anneeee nerdesin diyinve burdayim dersin😁😁😁😁

Aboooo allah seni bende bi ara mazejik takmistim kafayi vallha
Ahahaha sağol kuzum 🤦🏻‍♀️😂. Ben o kadae yaşlımıyım aik olsun 😂😂.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiyor Ayşem ya Vallahi öksürdükçe canım sıkılıyor Böyle içim yanıyor ya Of of Vallahi var ya alıp başıma gideceğim az kaldı

Bu erkekler var ya gerçekten ağzıma çok laf geliyor da işte diyemiyorum yani iğrençler ya mide bulandırıyorlar ya bak benimki 10 saatlik yol Ha tamam Benim eşim gitmeme bir şey demiyor ama gidemiyorum işte iki çocuk 10 saatlik yol otobüse gitsem rezil olacağım arabayla gitsem ha deyince gidilmiyor ya vallahi çok böyle son noktadayım ya gerçekten şuradan biraz çıkmak istiyorum bunaldim daraldim

Bu erkekler var ya gerçekten ağzıma çok laf geliyor da işte diyemiyorum yani iğrençler ya mide bulandırıyorlar ya bak benimki 10 saatlik yol Ha tamam Benim eşim gitmeme bir şey demiyor ama gidemiyorum işte iki çocuk 10 saatlik yol otobüse gitsem rezil olacağım arabayla gitsem ha deyince gidilmiyor ya vallahi çok böyle son noktadayım ya gerçekten şuradan biraz çıkmak istiyorum bunaldim daraldim
Daraldım kuzum ya gurbetlik zor Ailemi özledim hayatım her gün aynı değişen hiçbir şey yok sabah Kalk temizlik yap Çocuğa bak ya kalkma olayı da yok yani uyku denen bir şey yok hayatında düzenim bozuk Her şeyim ne yemek yiyebiliyorum ne uyuyabiliyorum ne tuvalete gidebiliyorum Affedersin iki çocuklu oradan oraya koştur oradan oraya koştur evin işi temizliği yemeği ütüsü Of vallahi Tamam sağlık olsun Ama gerçekten mutsuzum
Ah kuzum seni o kadar iyi anlıyorum ki bende aynı durumdayım çünkü vallahi nasıl akşam oluyor bilmiyorum bak bu saat oldu daha hicbisey yapmadım kızım uyuyor oğlum uyanıyor oğlum uyuyor kızım uyanıyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ah kuzum seni o kadar iyi anlıyorum ki bende aynı durumdayım çünkü vallahi nasıl akşam oluyor bilmiyorum bak bu saat oldu daha hicbisey yapmadım kızım uyuyor oğlum uyanıyor oğlum uyuyor kızım uyanıyor
Annelik gercketn cok zor 1 cocukla hic birsey anlamiyormusum ama 2 3 cocuk gerçekten cok zor

Tüm sayfalar yüklendi.