Kızlar hamilelikte spor yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar hamilelikte spor yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,462 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hamilelikte spor yapan varmı
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım öyle ben pek fazla aşermediğim için eşimde bana diyor senden çok ben aşeriyorum diye bide diyoki senin yerinde olsam beni kullanırdım diye öylemi dedim sen kaşındın oda diyo 3 ayın var sesimi çıkarmam sonra görüşüz diyo bende diyorum sen istedin 😂😂
Hele insanın aklına ne sokuyor ne güzel 😂😂 der insan şükür her şeyi canı istemiyor diye dün gecenin bir yarısı eşime diyorum çabuk kalk adam şaşırdı 2 tane limonlu gazoz aldırdım adam diyor ne oldu ne bileyim ağzımın suyu aktı dedim ama nasıl canım çekti saat 1 de birini saat sabah 5 de birini içtim gecenin bir yarısı açsın diye uyandırdim ne manyaksin diyor 😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hele insanın aklına ne sokuyor ne güzel 😂😂 der insan şükür her şeyi canı istemiyor diye dün gecenin bir yarısı eşime diyorum çabuk kalk adam şaşırdı 2 tane limonlu gazoz aldırdım adam diyor ne oldu ne bileyim ağzımın suyu aktı dedim ama nasıl canım çekti saat 1 de birini saat sabah 5 de birini içtim gecenin bir yarısı açsın diye uyandırdim ne manyaksin diyor 😂😂
Ne tuhaf 1 de 5te neden uyanıksınki ben 11de falan yatoyprum eşim 1de işten çıktığı günler uyandırıyo lavaboya kalkıyorum bide sabah 7de işe kalkıyorum 😅 gece bişey yemekmiçmek aklıma bile gelmez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ne tuhaf 1 de 5te neden uyanıksınki ben 11de falan yatoyprum eşim 1de işten çıktığı günler uyandırıyo lavaboya kalkıyorum bide sabah 7de işe kalkıyorum 😅 gece bişey yemekmiçmek aklıma bile gelmez
Kuzum gece sancidsn uyandım 🤦🏻‍♀️ zaten normalde de uyuyamam hamiellikten beri hele Kayra haraket Etmeye başladığında beri tekmeleri ile uyandırdim şimdi sancı girinca uyanıyorum bide bu erken doğum olayından beri 1 saatten 1 saate ayıptır söylemesi lavaboya kalkıyorum 🤦🏻‍♀️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gece sancidsn uyandım 🤦🏻‍♀️ zaten normalde de uyuyamam hamiellikten beri hele Kayra haraket Etmeye başladığında beri tekmeleri ile uyandırdim şimdi sancı girinca uyanıyorum bide bu erken doğum olayından beri 1 saatten 1 saate ayıptır söylemesi lavaboya kalkıyorum 🤦🏻‍♀️
Umarım geçer sancıların bakalım ilerleyen zamanlar neler görcez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Umarım geçer sancıların bakalım ilerleyen zamanlar neler görcez
Bakalaim kuzum valla bizim çocuklarda anormallik var diye düşünüyorum artık 😂😂senin ki ksc kilo çıktı bu hafta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıntı geçse yine iyi kuzum ayıptır söylemesi eşim kagvalti hazırladı 5 dkk biraz dikleşio yiyim dedim hemen kasık ağrısı başlıyor sonrada akıntı oluyor stres yapmicam diyorum ama elimde değil akıntıyı gördükçe moralim bozuluyor 🥺

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Arada gelen giden çok oluyo işyerinde çay vermeye merdiven inip çıkıyorum istemeden spor yapmış oluyprum ya 🤣

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bakalaim kuzum valla bizim çocuklarda anormallik var diye düşünüyorum artık 😂😂senin ki ksc kilo çıktı bu hafta
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıntı geçse yine iyi kuzum ayıptır söylemesi eşim kagvalti hazırladı 5 dkk biraz dikleşio yiyim dedim hemen kasık ağrısı başlıyor sonrada akıntı oluyor stres yapmicam diyorum ama elimde değil akıntıyı gördükçe moralim bozuluyor 🥺
1261 kg maşallah oğluşum zor ya oturmadan durmak sabredeceksin artık az kaldı sayılır

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikten sonra fit kalmak için hamile iken hergangi bi spor veya özel bi hareket vs yaptınız mı bi zararı olurmu hamilelikten 1 sene önce felan ben htc diye bi uygulama var ben ondan yapıyordum bacaklarım ve kalçam için yapmak istiyorum bide yanlarım çıktı benim71 kilo olmuşum 25+5 63ile hamile kalmıştım daha doğuma var çok kilo almak istemiyorum
Risk yoksa yediklerinede dikkat ederek gunluk normal tempolu yuruyuse cikabilirsin oturdugun yerden yapilan egzersizlerde var esneme acisindan anne bdbek egitiminde anlattilar bende bel fitigi oldugu icin ust beden egzersizi yaptim arada esndme hateketi gibi ve yuruyus

Tüm sayfalar yüklendi.