Kızlar hamilelikte spor yapan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar hamilelikte spor yapan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,456 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hamilelikte spor yapan varmı
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Masallah kuzum doktor ne dedi peki haftasından ileride demi benim mide 27+4 de 1500 du doktor 3 hafta ileride dedi 🤦🏻‍♀️
Benim hep bir haftaya yakın öndeydi ama önemli değil diyodu doktorlar bu doktor haftasıyla uyumlu dedi ama az önde galiba kilosu falan iyi maşallah 27+1re göre benim evet seninki biraz fazla öndeymiş ama erken gelmesikçe sorun yok demekki iyi bakmışsın bebişe😇

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim hep bir haftaya yakın öndeydi ama önemli değil diyodu doktorlar bu doktor haftasıyla uyumlu dedi ama az önde galiba kilosu falan iyi maşallah 27+1re göre benim evet seninki biraz fazla öndeymiş ama erken gelmesikçe sorun yok demekki iyi bakmışsın bebişe😇
Şükür kuzum kilosu iyi olsunda banada zorluk çıkarmasın ama 🤭🤭

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikten sonra fit kalmak için hamile iken hergangi bi spor veya özel bi hareket vs yaptınız mı bi zararı olurmu hamilelikten 1 sene önce felan ben htc diye bi uygulama var ben ondan yapıyordum bacaklarım ve kalçam için yapmak istiyorum bide yanlarım çıktı benim71 kilo olmuşum 25+5 63ile hamile kalmıştım daha doğuma var çok kilo almak istemiyorum
Önemli olan saglıklı kilo cnm benm dert etme inan gidiyor 🙊 ben ilk gebeliğimde 23 kilo almıştım ama ilk sene fazlasıyla verdim kendiliginden şimdi de aksine az alıyorum şaşkınım 😂 ama bu sefer bişey yiyemiyorum durmadan istirahat veriyo doktor mecbur bı cocuk daha olunca ama takmıyom artık ya ben ilkinde eridim resmen top gibi olmustum bi deri bi kemik kaldım cocugu büyütecegim diye😂

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikten sonra fit kalmak için hamile iken hergangi bi spor veya özel bi hareket vs yaptınız mı bi zararı olurmu hamilelikten 1 sene önce felan ben htc diye bi uygulama var ben ondan yapıyordum bacaklarım ve kalçam için yapmak istiyorum bide yanlarım çıktı benim71 kilo olmuşum 25+5 63ile hamile kalmıştım daha doğuma var çok kilo almak istemiyorum
Canım yürüyebiliyorsan yürüyüş yap en sağlıklısı ve risksiz olanı o ben bi ara ağrı sancidan hareket dahi edemedim bu ara toparlandim cok sukur yurumeye basladim tekrar gunde 6 bin adim atiyorum iyi geliyor 60 kili ile hamile kaldım 68 kiloyum 32. Haftamdandayim

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruna danışıp yürüyüş yap canm bebeğinle senin sağlığın herşeyden önemli ben kiloluyum kapılara sığmam diyordum aksine zayıfladım riskli gebeliğim var yürüyüşü birak yataktan çıkamıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum bebeğe kilo aldıran şeyler yiyorum kilo verilir gider sonradan pişman olacağın bı hareket spor yapma en iyisini doktorun bilir ona göre hareket et

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum walla ben hamilelikten sonra aldım hamileyken zayıftım😊 sporu harekete bişey diyemem ama doktorlar yürüyüşü öneriyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar