Sorum var Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sabır versin dayanma gücü versin başın sağolsun 😔🤲çok üzüldüm Rabbim bir daha yaşatmasın 🤲 tekrardan nasip etsin sağ salim kucağına al Allah'ın izniyle 🤲 benimde bebeklerim tüp bebekti ikizdi birinin kalbi durdu 9 haftalıkken durmuş 12.haftada öğrendim ben bişey olduğunu hissetmiştim ama yüzüm gözüm morarmıştı heryerim ağrıyordu kusma hissi yüz şişkinligi olmuştu bitkin bir haldeydim ama hamilelik ile ilgili sanmıştım 12.hafta gittiğimde bebeklerin birinin kalbinin atmadığını söylediğinde yıkılmıştım😭 kızım saatlerce ağlamıştı Rabbim sanada sabır versin 🤲
Amin çok sağol cnm çok zor ne diyeceğim artik bilwmiyrm 😢bnm bu 4 cü böyle oluyorum Rabbim sana bağişlasin evlatlarını teşekkurler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kürtajımi olacaksın cnm zaten uyutuyorla bişey hisstmesin bende ilk korktum
İnş ilk defa olacam eğer olursam

Evet kuzum hicbirsey hissedilmiyor
İnş cnm

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Amin çok sağol cnm çok zor ne diyeceğim artik bilwmiyrm 😢bnm bu 4 cü böyle oluyorum Rabbim sana bağişlasin evlatlarını teşekkurler

İnş ilk defa olacam eğer olursam

İnş cnm
Kaç haftalık cnm

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok üzüldüm canım ya. Allah sabır versin sana 🙏 bebeğin kalbi durmuş ise hareketleri kesilir bir süre sonra kanama olur çünkü vücut bebeği yabancı cisim olarak algılar. Sana tavsiyem bulunduğun yerdeki en iyi doktoru araştır ve tam teşekküllü bir hastaneye git. düşüklerin sebebini detaylı araştırılması lazım. Ona göre gebelik planlanmalı. Sana her zaman dua edicem. Rabbim seninde kucağını doldursun inşallah 🤲❤️
Aminnnn🤲🤲🤲

Amin inş kimsenin boş bırakılmaz cnm sınav öyle zor ki isyan etmiyorum asla en hayırlısı neyse o olur inş 6 kez çok zor ya insan cani gidyr allah kimseye yaşatmaz inş insan cidden bilmeden emin olmadan bence yapmamali ama bu sefer bildim sandım hastaliğimi gene olmadı bakalım hayırlısı nasıl olacak 🙏tek umudum gerçeğim allahtan başka kimsem yok onu biliyorum bitti cnm çok teşekkür ederim
Rabb'im Eyüp peygamber sabrı versin çok üzüldüm şuan ya🥺

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Gittim bana dedi kalp atışı yok ölmuş ama hiç ağrim sizim yok ne yapmalıyım bilemiyorum artik kafayı yiyecem bu 4 olacak düşük takatim kalmadı daha önce kalbi duranlar nasıl anladiniz kalbi durmuş.bilgi verirmisiniz
Canım rabbim sabır versin geçmiş olsun tekrarlayan düşüklerin nedeni vardır tekrar gebelik düşünmeden gen taramasina girmeni rahim filmi çektirmeni öneririm en azından sorun sende veya eşinde olduğu anlasilir ona göre tedavi yöntemi seçilir. Bunun için işinin uzmanına git kadın doğum Dr pek birşey yapmaz. Jinekoli ve kısırlık polikliniğine başvur en gerekli araştırma oralarda yapılıyor

K

Kürtajdan çok korkuyorum 3 düşük yaptım olmadım kürtaj şimdi nasıl olacak bilemiyorum
Benimde ağrim hiçbirşeyim yok çokta iyi gidiyordum
Canım uyutularakta yapılıyor birşey duymazsin 15 dk sürmüyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
K

Kürtajdan çok korkuyorum 3 düşük yaptım olmadım kürtaj şimdi nasıl olacak bilemiyorum
Benimde ağrim hiçbirşeyim yok çokta iyi gidiyordum
Allah sabırlar versin her şerde bir hayır vardır Rabbim en iyisini bilir ama belki de kürtaj olmadığınızdan içerde parça kalmış ve bebeklerinize zarar veriyor da olabilir bence bir daha hamile kalmadan bir görünün çünkü evlat acısı kaç haftalık olursa olsun zor 🙏🏼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Gittim bana dedi kalp atışı yok ölmuş ama hiç ağrim sizim yok ne yapmalıyım bilemiyorum artik kafayı yiyecem bu 4 olacak düşük takatim kalmadı daha önce kalbi duranlar nasıl anladiniz kalbi durmuş.bilgi verirmisiniz
Gerçekten de çok üzüldüm cnnm ya Rabbim kısa sürede tekrar nasip eder ve kucağına alırsın inşallah canım benim donanımlı iyi bir hastaneye git bir araştırsınlar tamam herşey nasip kısmette yine de bir baksınlar belli mi olur

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten de çok üzüldüm cnnm ya Rabbim kısa sürede tekrar nasip eder ve kucağına alırsın inşallah canım benim donanımlı iyi bir hastaneye git bir araştırsınlar tamam herşey nasip kısmette yine de bir baksınlar belli mi olur
Gittim eşimin kanlarını da aldı bakacaklar bakalım ne çıkacak hayırlısı inş Rabbim beni unutmasını yeter gene verir herkese de inş aynen bakacam iyice sonra

Allah sabırlar versin her şerde bir hayır vardır Rabbim en iyisini bilir ama belki de kürtaj olmadığınızdan içerde parça kalmış ve bebeklerinize zarar veriyor da olabilir bence bir daha hamile kalmadan bir görünün çünkü evlat acısı kaç haftalık olursa olsun zor 🙏🏼
Aynen öyle ama parça kaldığını sanmıyorum başka bişey var bunda

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Gittim eşimin kanlarını da aldı bakacaklar bakalım ne çıkacak hayırlısı inş Rabbim beni unutmasını yeter gene verir herkese de inş aynen bakacam iyice sonra

Aynen öyle ama parça kaldığını sanmıyorum başka bişey var bunda
Oy canım benim amin inşallah ya her dakika dualarmda su var
Allah'ım herkese bir evlat nasip et kimseyi evlatsz bırakma darısı da sana hep sana da dua edeceğim üzüldüm gerçekten incelensin bakalım hayırlısı ise birde başka çocuğun var mi

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim sabır versin geçmiş olsun tekrarlayan düşüklerin nedeni vardır tekrar gebelik düşünmeden gen taramasina girmeni rahim filmi çektirmeni öneririm en azından sorun sende veya eşinde olduğu anlasilir ona göre tedavi yöntemi seçilir. Bunun için işinin uzmanına git kadın doğum Dr pek birşey yapmaz. Jinekoli ve kısırlık polikliniğine başvur en gerekli araştırma oralarda yapılıyor

Canım uyutularakta yapılıyor birşey duymazsin 15 dk sürmüyor
Anestesi hep yok bana dedi anestezi doktoru ameliyattasa gelemeyebilir ondan biraz kararsizim yarin sabah erkenden gidip bakacam varsa anestezi olacam genetiğe gittim bakacam bakalım neydendir

Aminnnn🤲🤲🤲

Rabb'im Eyüp peygamber sabrı versin çok üzüldüm şuan ya🥺
Sağol cnm allah razi olsun 😔🙏

Amin cümlemizin evlatlarını canım benim 🌹🤲 Rabbim seni cennette ağırlayacak 4 melek bekletiyor 🌹🤲 sabır Rabbim en güzel şekilde mükafatlandırsın seni 🤲
Amin sağol cnm inş orda görürüm evlatlarimi çok merak ettim 🙏🙏

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım son durum ne �nşallah her şey yolundadır

Tüm sayfalar yüklendi.