Sorum var Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm canım ya. Allah sabır versin sana 🙏 bebeğin kalbi durmuş ise hareketleri kesilir bir süre sonra kanama olur çünkü vücut bebeği yabancı cisim olarak algılar. Sana tavsiyem bulunduğun yerdeki en iyi doktoru araştır ve tam teşekküllü bir hastaneye git. düşüklerin sebebini detaylı araştırılması lazım. Ona göre gebelik planlanmalı. Sana her zaman dua edicem. Rabbim seninde kucağını doldursun inşallah 🤲❤️
🤲🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım rabbim kucağını hayırlı bir şekilde doldurur inşallah canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Umudumu kesmedim allah bilendir herşeyi inş o gün gelecek artik neden oluyor bilmiyorum genetiğe gidip bakacam

Öyle yapacam cnm yatında bir doktora daha gorunecem sonra bakacam ne yapacam

10 haftalık kan pihtilaşman yok demişlerdi bilmiyorum ne yapacam ben allah sabir versin herkese cidden zor 😥
Insallah kuzum rabbim insallah en kisa zamanda kucağını dolduracak🙏🤲 aynen kuzum git arastir bakalim neden oluyormuş iyive öğren 😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gittim bana dedi kalp atışı yok ölmuş ama hiç ağrim sizim yok ne yapmalıyım bilemiyorum artik kafayı yiyecem bu 4 olacak düşük takatim kalmadı daha önce kalbi duranlar nasıl anladiniz kalbi durmuş.bilgi verirmisiniz
Merhaba canım basın sagolsun Allah'ım sabır versin inşallah bende geçen sene Nisan ayında bebeğimi 14 haftalıkken kaybettim ağrım yoktu sadece leke şeklinde gelmişti buraya sormuştum @Kayra'nın Annesi 👼🏼 bana hemen acile git demişti o gün gitmedim ertesi günü gittiğimde kalp atışı durmuştu dediler çok kötü birşey Allah'ım kimseye yaşatmasın ilk bebegimizdi çok istiyordum demekki nasip değilmiş kaderimizde bu varmış kuzum bidaha gebe kalmadan araştırılsın inşallah sıkıntı yoktur 🤲🤲🤲🥲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gittim bana dedi kalp atışı yok ölmuş ama hiç ağrim sizim yok ne yapmalıyım bilemiyorum artik kafayı yiyecem bu 4 olacak düşük takatim kalmadı daha önce kalbi duranlar nasıl anladiniz kalbi durmuş.bilgi verirmisiniz
Rabbim kucağını boş birakmicak inslaalh rabbimin büyük bir sınavından geçiyorsun kuzuum sakına isyan etme rabbimin de vardır bir bildiği umudunu asla kaybetme bol bol dua et onun inan vakti saati vardır ama güzel bir araştırma hastanesi git bir iyice herşeyin araştırılsin bizim köyde de kadın 6 kere düşük yapiyidu ama kadın 3 4 aylık olup olup ölüyordu nedeni hatırlamıyorum birşey çıktı sonra hastaneye gidip sonra bir tuttu hamile kaldı düşmedi hiç ve pes peşe doğurdu rabbim seninde yüzüne gülücük canm bnm sen rabbine sığın bol bol dua et tekbirini al taktir rabbimin hayırlısıyla 🤲

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım basın sagolsun Allah'ım sabır versin inşallah bende geçen sene Nisan ayında bebeğimi 14 haftalıkken kaybettim ağrım yoktu sadece leke şeklinde gelmişti buraya sormuştum @Kayra'nın Annesi 👼🏼 bana hemen acile git demişti o gün gitmedim ertesi günü gittiğimde kalp atışı durmuştu dediler çok kötü birşey Allah'ım kimseye yaşatmasın ilk bebegimizdi çok istiyordum demekki nasip değilmiş kaderimizde bu varmış kuzum bidaha gebe kalmadan araştırılsın inşallah sıkıntı yoktur 🤲🤲🤲🥲
Mrb cnm çok sağol Rabbim bebeşini kucağına almayı nasip eder hakkımızda hayırlısı neyse o olur araştırıp bakacam en emin olacak öyle 🙏🙏

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kucağını boş birakmicak inslaalh rabbimin büyük bir sınavından geçiyorsun kuzuum sakına isyan etme rabbimin de vardır bir bildiği umudunu asla kaybetme bol bol dua et onun inan vakti saati vardır ama güzel bir araştırma hastanesi git bir iyice herşeyin araştırılsin bizim köyde de kadın 6 kere düşük yapiyidu ama kadın 3 4 aylık olup olup ölüyordu nedeni hatırlamıyorum birşey çıktı sonra hastaneye gidip sonra bir tuttu hamile kaldı düşmedi hiç ve pes peşe doğurdu rabbim seninde yüzüne gülücük canm bnm sen rabbine sığın bol bol dua et tekbirini al taktir rabbimin hayırlısıyla 🤲
Amin inş kimsenin boş bırakılmaz cnm sınav öyle zor ki isyan etmiyorum asla en hayırlısı neyse o olur inş 6 kez çok zor ya insan cani gidyr allah kimseye yaşatmaz inş insan cidden bilmeden emin olmadan bence yapmamali ama bu sefer bildim sandım hastaliğimi gene olmadı bakalım hayırlısı nasıl olacak 🙏tek umudum gerçeğim allahtan başka kimsem yok onu biliyorum bitti cnm çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar