Sorum var Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,126 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hastaneye gittimbakarmisiniz
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Canım son durum ne �nşallah her şey yolundadır
Ayni vallah bu gün hastaneye gittim üniversite oda kalbi durmuş dedi yatış yapacaklardı kabul etmedim devlete geldim genetikle konuştum eşim kan verdi dedim bebeği parca genetiğe gonderecem neden diye 2 genetik kapatiliyormuş anestezi istedim yarin sabah erkenden gidip konuşacam inş anestezi olur yoksa asla yapamam dedi ameliyatta da zor işte yarin ola hayrola cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayni vallah bu gün hastaneye gittim üniversite oda kalbi durmuş dedi yatış yapacaklardı kabul etmedim devlete geldim genetikle konuştum eşim kan verdi dedim bebeği parca genetiğe gonderecem neden diye 2 genetik kapatiliyormuş anestezi istedim yarin sabah erkenden gidip konuşacam inş anestezi olur yoksa asla yapamam dedi ameliyatta da zor işte yarin ola hayrola cnm
Yaa rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Gittim bana dedi kalp atışı yok ölmuş ama hiç ağrim sizim yok ne yapmalıyım bilemiyorum artik kafayı yiyecem bu 4 olacak düşük takatim kalmadı daha önce kalbi duranlar nasıl anladiniz kalbi durmuş.bilgi verirmisiniz
Ben bu durumlarda ne diyecegini bilemeyenlerdenim, Allah sabir ve dayanma gücü versin bacim, tekrarini yasatmasin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar