Kızlar kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,997 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Baktım profiline canım gördüm o tuzlu su konusunuda ne o nasıl yapılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Sedoş Kendine mi yapıyorsun erkeğe değil dimi

@AsiyeBut Kuzum yoktu şimdiye kadar böyle şeyler yeni başladı elimde kalacak. Valla baya konuştuk inşallah anlamıştır. Sende erkeksen aynı haltı bir daha yersin dedim. Yaparsam ne olur dedi dene de gör dedim. Sen bir yaptıysan sana karşılığı 10 olarak gelecek sonucuda hiç umurumda olmaz ona göre at adımını dedim
Erkekte yapabilirms ama ben söylemedim eşime. Ben kendime yapıyorum 1lt suya 2yemk kasqi kaya tuzu koyup eritiyorm sıcak suda eşhedümü qetrdikten snra tuzlu suyu döküp çıkıyorum saq omzumdan sola doqru kuşum. Bu şekilde oluyrmus ama dökerken wucudun her yerine deqmesi qerekmis özellikle koltuk altına. Haftada 2defa yapılıyormuş.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
İşte onu bilmiyorum canım gitsem annemlere gideceğim 3 çocuk ne kadar anne kardeşte olsa olmuyor. Ben illa bir şekilde başımın çaresine bakarım normal de ama bebeğim çok küçük diğerleri yine kendini kurtardı da ufaklık elimi kolumu bağlıyor
Madem güvenmiyorsun bu adama 3 çocuk neden yapıyorsun .? Hadi haddime değil neden 3 çocuk yapıyorsun diye de senin için diyorum ben 1. Ci çocukta anlamadın bu adamın ne halt olduğunu hadi 2. Çocukta anlamadım ne halt olduğunu 3. Cüsünde anladın yani ne bilim canım hakkında hayırlısı olsun en azında korunsaydın şuanda sana bunları yapamıyor olacaktı umarım sandığın gibi değildir hiç bişey

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Erkekte yapabilirms ama ben söylemedim eşime. Ben kendime yapıyorum 1lt suya 2yemk kasqi kaya tuzu koyup eritiyorm sıcak suda eşhedümü qetrdikten snra tuzlu suyu döküp çıkıyorum saq omzumdan sola doqru kuşum. Bu şekilde oluyrmus ama dökerken wucudun her yerine deqmesi qerekmis özellikle koltuk altına. Haftada 2defa yapılıyormuş.
Ben bunu yaparsam nefes aldırmaz 1 yıllık evliyiz duş alması falan olmasa her gün hazır eşim 🙈 inşallah grrekte kalmaz ileride falan yinr kaydettim 😅

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunu yaparsam nefes aldırmaz 1 yıllık evliyiz duş alması falan olmasa her gün hazır eşim 🙈 inşallah grrekte kalmaz ileride falan yinr kaydettim 😅
Kız sadece cinsellik üzerinde deqil. Eşimin üzerine qitsem laf atismasnda tamm qülüm diyo yada sarılıp opuyo yani adamı sanki hipnoz ediyo qibi bilmiyorum herkezde aynı olurmu ben yeni uyqulamaya başladım şuan lohusaym daha cinsellik durumumuz olmadı 😊 ama bence yap fazlası bisey kaybettrmez olduqu qibi qider ewliliqnz

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kız sadece cinsellik üzerinde deqil. Eşimin üzerine qitsem laf atismasnda tamm qülüm diyo yada sarılıp opuyo yani adamı sanki hipnoz ediyo qibi bilmiyorum herkezde aynı olurmu ben yeni uyqulamaya başladım şuan lohusaym daha cinsellik durumumuz olmadı 😊 ama bence yap fazlası bisey kaybettrmez olduqu qibi qider ewliliqnz
Kız o senin esinin sana olan ilgisinden sevgisınden olmasın 😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
He ozaman olur 😅 yani genelde iyi ama daha iyi olsa zarar gelmez

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Madem güvenmiyorsun bu adama 3 çocuk neden yapıyorsun .? Hadi haddime değil neden 3 çocuk yapıyorsun diye de senin için diyorum ben 1. Ci çocukta anlamadın bu adamın ne halt olduğunu hadi 2. Çocukta anlamadım ne halt olduğunu 3. Cüsünde anladın yani ne bilim canım hakkında hayırlısı olsun en azında korunsaydın şuanda sana bunları yapamıyor olacaktı umarım sandığın gibi değildir hiç bişey
@Husnıyeeee Bence de canım haddine değil çocuklarımı sorgulamak. Ben dün bugün değil 10 yıllık evliyim diye yazmıştım zaten. Oradan bakınca nasıl görünüyorum saf salak birşeye mi benzettin bilemedim ama baştan beri güvenmiyor olsam zaten evlenmezdim. Bazı problemler yaşadık güvensizlik konusu oradan geliyor ama o dönem 2 çocuğum zaten vardı. 3. çocuğa korunduğum hâlde hamile kaldım. Aldırmayı çok düşündüm kıyamadım. Velhasıl kelam kimse çocuklarım hakkında konuşamaz buna müsaade etmem kusura bakma. 10 çocuğum da olsa onlar benim sorumluluğumda kimseye onları sorgulama yargılama hakkını da vermem. Onlar iyiki varlar hiçte pişman değilim. Erkek ne yapsa normal sen çocuk yapmasaydın kafasından bir çıkın artık. Sen yapma bari çocukta ileride sorun yaşarsan, çocuklarından pişman olma.

@Sedoş Deneyeyim kuzum bakalım işe yaracak mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar