Kızlar kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,792 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Her kawqada bukadar pişman oluyorsa ne demeye hep kawqaya meyilli bu adam anlamdm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kadını takip etmiyorum yada kitaplarını okumadım sadece tuzlu su warms onu yapıyorum eşim üzerinde baya etkili kitapları okusam nolur bilmiyorum walla arkadaşa katılıyorum imkanın warsa arkadaşın tawsiyesine qit merwecim
Azmış o ben 8na çok yüz verdim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yarıyor walla eskidende eşim iyiydi çok şükür. Kadına denk qeldim sadece tuzlu suyunu uyquladim iyisi 2 katına katlandı

Bisey kaybettirmiyor 2 kasık tuzdan we 1 lt sudan başka 🤭😂 ben kendimi iyi hissedeyim dişil enerjim artısın diye denedim eşimde de etki saqladiqini qördüm her banyodan sonra yapıyorum 😊

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Yarıyor walla eskidende eşim iyiydi çok şükür. Kadına denk qeldim sadece tuzlu suyunu uyquladim iyisi 2 katına katlandı

Bisey kaybettirmiyor 2 kasık tuzdan we 1 lt sudan başka 🤭😂 ben kendimi iyi hissedeyim dişil enerjim artısın diye denedim eşimde de etki saqladiqini qördüm her banyodan sonra yapıyorum 😊
Hem kendimize hem esımıze mi yapıyoruz 😄😄

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Tmm cnm yapacam ❤️❤️

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Onun agzına Türkiye sen anladın şerefsiz işte anasına dedim ben deli doktoru degilim al oglumu gözüm görmesin sonra it gibi tatlı siparişleri görsen özürler dedim git gözüm görmesin
Hey allhim ya Alalhim akıl fikir versin bu erkeklerin çok afedersin arpasi fazla geliyo bence kıymet bilmiyorlar iyi yampissin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Her kawqada bukadar pişman oluyorsa ne demeye hep kawqaya meyilli bu adam anlamdm

Bende kadını takip etmiyorum yada kitaplarını okumadım sadece tuzlu su warms onu yapıyorum eşim üzerinde baya etkili kitapları okusam nolur bilmiyorum walla arkadaşa katılıyorum imkanın warsa arkadaşın tawsiyesine qit merwecim
Baktım profiline canım gördüm o tuzlu su konusunuda ne o nasıl yapılıyor

Banyodan sonra çıkarken 1lt suya 2 yemek kasiqi kaya tuzu eritilip saq omuzdan sola doqru dökülüp cikiliyoms durulanmadan dişil enerjiyi arttriyomus erkek üzerinde etki uyandriyomus kuşum
@Sedoş Kendine mi yapıyorsun erkeğe değil dimi

Kuzum bence takip sisteminden ziyade aranızda anlaşmalısınız kocan sensiz bir yere gitmesin arkadaş buluşması adı altında sen de onsuz gitme diye. Eve bağlanmamış belli ki. Gecenin bir yarısı gitmeler gelmeler normal bir evlilikte olmaması gereken şeyler
@AsiyeBut Kuzum yoktu şimdiye kadar böyle şeyler yeni başladı elimde kalacak. Valla baya konuştuk inşallah anlamıştır. Sende erkeksen aynı haltı bir daha yersin dedim. Yaparsam ne olur dedi dene de gör dedim. Sen bir yaptıysan sana karşılığı 10 olarak gelecek sonucuda hiç umurumda olmaz ona göre at adımını dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar