Kızlar kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,936 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Canim bence en iyisi karsina al konus, ama hemen degil. Seni seven, saygi duyan zaten oturup dinleyecek, seninle adam gibi konusacaktir. Guven konusu cok hassas bir konu, ne engellenek, ne takip etmek durduramaz bir insani. Ama sakin bir kafayla neden yaptigini, yaptiginin ikinizi de nasil etkliledigini, sarstigini anlat. Sen daha iyi taniyorsun tabi, nasil konusacagini bilirsin. Ama hep suphe ve rahatsizlikla olmaz. Uc evladiniz var, guzel bir konusmayla ve alacaginiz kararlarla halledebileceginizi dusunuyorum. Ille herseyin bir sebebi vardir. Sor.

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Hem biz olmadan yapamıyorlar hem yiyeceği haltlardan geri durmuyorlar hem üste çıkıyorlar başlarım böyle aşkın izdirabina ben ya zaten benimki yapamaz demeyim yaparsa neler olacağını çok iyi biliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide öyle bu aralar hamileyim diye pek konuşmuyor ama ev hep tertemiz olsun ister herşeye karışır kaynanam kocam kadar kaynanalik yapmadı bana .kadın diyor benim gelinin kaynanasi koynunda
Valla evi temiz istiyorsa ona yaptir oldu bitti ben de hamileyim valla cok zor yine annem yapiyor 2 süpürge cektim diye belime sanci girdi saatlerce gecmedi... kendine dikkat et canim cok söylenirse kendi yaosin sen yemeğini yap yeter

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Valla evi temiz istiyorsa ona yaptir oldu bitti ben de hamileyim valla cok zor yine annem yapiyor 2 süpürge cektim diye belime sanci girdi saatlerce gecmedi... kendine dikkat et canim cok söylenirse kendi yaosin sen yemeğini yap yeter
Öyle zaten bacım bende 2 görünce var sırf ağızlarına laf vermemek için yapiyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
@Merve_berkk ben senin çocuklarına bişey dediğim yok ben çocuklarda suç bulmuyorum ebeyevnelerde hatta ararım. Kocan sorunlu allah yardımcın olsun. 10 yıllık bi evlilik dile kolay kimse kaldıramaz ama senin kocan yaptığı senin kıymetini bilmemesi kıymet bilmeyen bi adam için kendini fazla üzüyorsun diyorum ben sadece allah yardımcın olsun.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim bence en iyisi karsina al konus, ama hemen degil. Seni seven, saygi duyan zaten oturup dinleyecek, seninle adam gibi konusacaktir. Guven konusu cok hassas bir konu, ne engellenek, ne takip etmek durduramaz bir insani. Ama sakin bir kafayla neden yaptigini, yaptiginin ikinizi de nasil etkliledigini, sarstigini anlat. Sen daha iyi taniyorsun tabi, nasil konusacagini bilirsin. Ama hep suphe ve rahatsizlikla olmaz. Uc evladiniz var, guzel bir konusmayla ve alacaginiz kararlarla halledebileceginizi dusunuyorum. Ille herseyin bir sebebi vardir. Sor.
@Lina89 Kuzum dün mü geçen gün mü tam hatırlamıyorum da konuştuk dediğin gibi. Zoraki bir barışma olmuştu ama ben tavırlıydım hâlâ. Ben yine bir adım atmadım kendi geldi. Nedendir öyle böyle konuştuk. Zorda olsa kabul etti yaptığının yanlış olduğunu. Şimdi sen bundan yüz bulacaksın birşey demedim yapmadım diye dahasını da yapmaya kalkacaksın, o zamanlar da gelecek dedim. Sen mi birşey demedin yapmadın neredeyse gidiyordun ben sessiz kaldığım için ayrılmadık yoksa sen çoktan gitmiştin yok yere bitmişti dedi. Gözünde gidebilirim izlenimini bırakabilmişim en azından. İşin aslı gidecek yerim olmadığı için mecbur kalmıştım ben onu affettiğim için değildi. Sadece bunu ona yansıtmamaya çalışıyorum iyi becermişim. Hâlâ beni bırakıp gideceksin kafasında o korkuyor beter olsun.

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
@Lina89 Kuzum dün mü geçen gün mü tam hatırlamıyorum da konuştuk dediğin gibi. Zoraki bir barışma olmuştu ama ben tavırlıydım hâlâ. Ben yine bir adım atmadım kendi geldi. Nedendir öyle böyle konuştuk. Zorda olsa kabul etti yaptığının yanlış olduğunu. Şimdi sen bundan yüz bulacaksın birşey demedim yapmadım diye dahasını da yapmaya kalkacaksın, o zamanlar da gelecek dedim. Sen mi birşey demedin yapmadın neredeyse gidiyordun ben sessiz kaldığım için ayrılmadık yoksa sen çoktan gitmiştin yok yere bitmişti dedi. Gözünde gidebilirim izlenimini bırakabilmişim en azından. İşin aslı gidecek yerim olmadığı için mecbur kalmıştım ben onu affettiğim için değildi. Sadece bunu ona yansıtmamaya çalışıyorum iyi becermişim. Hâlâ beni bırakıp gideceksin kafasında o korkuyor beter olsun.
Oyle bilsin, her an kaybetme korkusu olsun icinde. Erkekler zayif kadinlari hep eziyor. Guclu durmak lazim canim. Sen uc evlat anasisin, analiktan buyuk guc olamaz Rabbim' den bize hediye.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
@Merve_berkk ben senin çocuklarına bişey dediğim yok ben çocuklarda suç bulmuyorum ebeyevnelerde hatta ararım. Kocan sorunlu allah yardımcın olsun. 10 yıllık bi evlilik dile kolay kimse kaldıramaz ama senin kocan yaptığı senin kıymetini bilmemesi kıymet bilmeyen bi adam için kendini fazla üzüyorsun diyorum ben sadece allah yardımcın olsun.
@Husnıyeeee Canım sen yeni evlisin sanırım. Kocan ne mal olursa olsun sende bunu biliyor ol yapılan hata her ne olursa olsun yine de zoruna gidiyor. O adamı sevsen de gidiyor, sevmesen de gidiyor. Hatta seversen yapılan yanlış daha da çok zoruna gidiyor. Kimse ayrılmak için evlenmiyor. Yada evlenmeden önce demiyor o karaktersizler bir iki çocuğumuz olsun ben sana yalan söyleyip aldatmaya başlayacağım haberin olsun diyeni yok. Kavunda değiller hani koklayıp bilemiyorsun. Kimse bile isteye böyle karaktersiz adamları bulup evlenip çocuk yapmıyor. Çok kızıyorum bu lafa e çocuk yapmasaydın. Benimde aklım beynim var bu adam baştan böyle olsa evet yapmazdım zaten. Amin canım sağol inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle bilsin, her an kaybetme korkusu olsun icinde. Erkekler zayif kadinlari hep eziyor. Guclu durmak lazim canim. Sen uc evlat anasisin, analiktan buyuk guc olamaz Rabbim' den bize hediye.
@Lina89 Aynen canım birde gidemez kafasına girse neler yapar bu bana. Giderim korkusuyla bu haltı yemiş. Birde korkmasa milletin yatağından toplardım herhalde. Haklısın kuzum kadın olmak zaten zor güçlü olmak zorundasın her zaman hele birde anne oldun mu daha sağlam basman gerekiyor yere evlatların için. Kız bu tek başına olsa mümkün değil tel kapatmakmış bara diskoya girmekmiş karılarla gezmekmiş mümkün değil yapamazdı yemezdi yani. Yanındaki adama mı erkeklik yaptı aklınca nedir bilmiyorum da baya yürek yemiş o gün belli. Aklıma geldikçe hâlâ sinir oluyorum. Kafasını ezip atacaksın da adam yerine koyup içeri atacaklar değmez

Son düzenleme:

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın ya iyiki gitmedin Merve Allah'ım yuvana huzur versin bak gülme sakın ben belediyenin anne baba okuluna gittim normalde var ya hemen sinirlenirim sonunu düşünmem oraya seminere katılan doktor dediki çok sinirlendiğiniz bişey oldu deli oldun yanında olsa parçalayacaksin burnundan derin derin 10kere nefes al vücut hemen sakinlesiyo doğru karar vermeye çalışıyor beyninize oksijen gidiyor dedi yapmaya çalışıyorum inan işe yariyo dene kardeşim sana yürekten katılıyorum her konuda haklısın ama evlatlarımızı düşünmek önceliğimiz sevgiler ❤️🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın ya iyiki gitmedin Merve Allah'ım yuvana huzur versin bak gülme sakın ben belediyenin anne baba okuluna gittim normalde var ya hemen sinirlenirim sonunu düşünmem oraya seminere katılan doktor dediki çok sinirlendiğiniz bişey oldu deli oldun yanında olsa parçalayacaksin burnundan derin derin 10kere nefes al vücut hemen sakinlesiyo doğru karar vermeye çalışıyor beyninize oksijen gidiyor dedi yapmaya çalışıyorum inan işe yariyo dene kardeşim sana yürekten katılıyorum her konuda haklısın ama evlatlarımızı düşünmek önceliğimiz sevgiler ❤️🙏
Kuzum ne yapayım gitsen bir dert kalsan bir dert. Ne yapacağım 3 çocukla tek başıma iş inada binerse illa bakarım başımın çaresine o ayrı. Ha gidip yatmış olsa, bunu daha önce de yapmış olsa vs mümkün değil kalmazdım. Bu türden yaptığı ilk hatası karı kız muhabbeti daha önce hiç olmadı eminim çünkü gerizekalı olsa mutlaka yakalanırdı. Onada dedim erkeksen sen aynı boku bir daha yersin o zaman görürsün dünyanın kaç bucak olduğunu yaptığını sana yapmadan ayrılmam sonucuda hiç umurumda olmaz diye. Erkekse yapsın bir daha. Öyle kuzum evlatlarımız için çekiyoruz bunları yoksa kimsenin kimseye eyvallahı olmaz. Deneyeceğim canım da bende öyle lanet bir sinir var ki diyorum ya onun kafasını ezip beynini çıkarsam o an canım yanmaz. İlla hıncımı almam lazım yoksa sinirim geçmiyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar