Kızlar kafam çok karışık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar kafam çok karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,131 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar kafam çok karışık
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
mervecim allah yardimcin olsun cok zor bir durum bu allah kimseye yaşatmasin arkadasin dedigine katiliyorum sakin sen gitme gitmesi gereken birisi varsa oda eşindir sen cocuklarinin ve kendi düzenini bozma oturdugun ev eşinden cok senin evin eğer ailesini ve evini benimseseydi bunlari yapmazdi fazlada bişey demek istemiyorum ama tek şunu söyluyorum sen gitme gitmesi gereken kişi sen degilsin eşin tavrini koy aklini başina topla sakinleş ama gitme burasi benim evim de eşin gittikten sonra bikaç gun hafta ne kadar olur bilmiyorum ama yine telefondan takip et ne yaptigini nereye gittigini eğer yanliş bişey yapmiyosa zaten sana gelir konuşmaya calişir yanliş seylerde yapiyosa allaha havale et allah yardimcin olsun cok zor bir durum vallahi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bizimde yok cok şukur eşimin vardi istegrami benim yoktu ben açtim eşim istemedi kapattim bikaç ay sonra dedim bende istemiyorum sen benimkini istemiyosun bende seninkini istemiyorum eşimde tamm dedi oda kapatti cok şükur resimleri sildi hesabini kapatti şimdi kafam daha rahat vallahi

bizimde yok cok şukur eşimin vardi istegrami benim yoktu ben açtim eşim istemedi kapattim bikaç ay sonra dedim bende istemiyorum sen benimkini istemiyosun bende seninkini istemiyorum eşimde tamm dedi oda kapatti cok şükur resimleri sildi hesabini kapatti şimdi kafam daha rahat vallahi
@iyiki varsiniz cocuklarim Canım oda iş ciddiye binip gideceğimi anlayınca öyle dedi. Sen gitme kal burada çocuklarla düzeniniz bozulmasın ben yine bakarım size vs. Bende hem senden ayrılıp hem hâlâ himayen altında kalacak kadar salak mıyım sence ben, sen her haltı ye benim nerede olduğumdan ne yaptığımdan emin ol. Öyle bir dünya yok tutamazsın beni burada gideceğim dedim. Ondan sonra kıvırmaya başladı

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
@Lyl Canım elimden geldiğince çocuklara birşey yansıtmamaya çalışıyorum evde kıyametler koptu hiçbirinin haberi bile olmadı bina ayağa kalktı da Allah'tan büyük oğlanlar uyuyordu iki seferde duymadılar. Ailem olsa arkamda diyorum ya çoktan giderdim zaten de ailede yok işte sahip çıkacak ne yapıyorsun sen benim kızıma diyecek. Tabi eşime bunu asla belli etmem konuşmasam da bugün gitsem babam var benim derim. Bizim olurumuz yok bu saatten sonra da bakalım nereye kadar gider bilmiyorum
Akilli kizsin merve rabbim yar ve yardımcın olsun canim birak ne yapıyorsa yapsın önemseme boşver o zaman çocuklarına babalık yapsın evinin geçimini sağlasın nereye giderse gitsin kendini üzme araştırma sorma bile nerdeydin diye yapacak olan yine yapar sen evlatlarına annelik yap bi aile olmasa bile sicak bir aile ortami varmış gibi hissettir çocuklarına ilerde ya eşin duzelir ya da evlatların buyur birlikte başka bir hayat kurarsınız.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sende ben gibisin boyle olaylara hic gelemem icime bir kere o sogukluk girdi mi tamam cok zor 😖
@Gizemrüya Aynen canım geçmez artık bende bu Allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim

Akilli kizsin merve rabbim yar ve yardımcın olsun canim birak ne yapıyorsa yapsın önemseme boşver o zaman çocuklarına babalık yapsın evinin geçimini sağlasın nereye giderse gitsin kendini üzme araştırma sorma bile nerdeydin diye yapacak olan yine yapar sen evlatlarına annelik yap bi aile olmasa bile sicak bir aile ortami varmış gibi hissettir çocuklarına ilerde ya eşin duzelir ya da evlatların buyur birlikte başka bir hayat kurarsınız.
@Lyl Ona birde onu hissettirsem hiç başa çıkamam onunla böyle bir nebze de olsa gözü korkuyor canım istese gidebilir düşüncesinde. Gerizekalı halbuki bilse öyle bir fırsatım olsa bir dakika bile durmayacağımı. Aynen kuzum diyorum ya gittiği yere kadar çocuklar az kendini toparlasa zaten ailem falan da umurumda değil ben bakarım başımın çaresine

Bacım mekanın neresi olduğunu biliyorsan git otopark falan kamera kaydına bak aracım çizilmiş ya da birşey düşürdüm de o adam dışında başka biri var mıymış öğrenmeye çalış bende böyle bir durum yaşadım resim çekip attı inanmadım okey salonu dedi ama alkollü mekanların olduğu yerdi kardeşim gille misafirlikteydim attığı konuma gittik takip ettim eğer eve gelmezsen biter diye kurana el basıp video attım hemen eve geldi son oldu şimdi 7/24 evden çalışıyor umarım birşey yoktur vesvesedir
@melikemustafa Öğrendim canım işin aslını yanlarında kadınlar varmış 2 erkek 2 bayan gitmişler gayette planlıymış. Sevindim senin adına canım ilk ve son olmuş en azından, şimdi de sürekli gözünün önündeymiş için rahattır en azından.

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
@Nesliesen Canım ben dün bugün değil 10 yıllık evliyim. Başından beri olsa, ki keşke o zamanlar olsaydı zaten evlenmezdim. Güvensizlik konusuda uzak değil 2 3 yıl oldu olmadı. Bırakıp gidecek kadar da değildi, susup oturacak kadar da değildi. Bende çözümü bu programlarda buldum. Gayette işime yaradı o zamandan beri hiçbir şeyi yoktu. Evet kesinlikle bende aynı fikirdeyim sadece yatmak değil aldatmak. Ama erkeklerin gözünde öyle. Onu yapmadıysa hep masum ve haklı görüyorlar kendilerini

@Gizemrüya Kuzum gerçekten varmış yanında ayrıyetten bir kadın 4 kişilermiş. Yemeğe, yemekten diskoya vs gidilmiş işte. Kıyametler koptu evde ertesi gün gece evden kovdum çıktı gitti vs baya olaylar oldu. Şimdi barıştık gibi de içimdeki öfke ve nefretin tarifi yok hâlâ. Geçmezde bu bende illa bir yerde patlak veririz ya bakalım ite kaka nereye kadar giderse işte

@Nur123 Biliyorum kuzum çok sağol desteğin ve yanımda olduğun için
10 yıllık evlilik 3 çocuk zor bir durum maşallah güzel bir kadınsında neden böylr yaparlar anlamıyorum umarım düzelir yoksa dediğin gibi ite kaka nereye kadar Allah yardımcınız olsun inşallah

@iyiki varsiniz cocuklarim[/USER] Canım oda iş ciddiye binip gideceğimi anlayınca öyle dedi. Sen gitme kal burada çocuklarla düzeniniz bozulmasın ben yine bakarım size vs. Bende hem senden ayrılıp hem hâlâ himayen altında kalacak kadar salak mıyım sence ben, sen her haltı ye benim nerede olduğumdan ne yaptığımdan emin ol. Öyle bir dünya yok tutamazsın beni burada gideceğim dedim. Ondan sonra kıvırmaya başladı
Himayesinde kalmış olmuyorsun ki çocuklarına bakmak zorunda mecbur hatta dua etsin çocukları onun başına bırakıp gitmiyorsun yanlız başına yapmadın ya sen.

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
@Aysem Ne güzel canım işte kayınvaliden anlayışlı insanmış en azından o toparlamış. Bizimkilerin hiçbirinden hayır çıkmaz. Amin canım benim inşallah

@Medine25 Canım benim uzak bir zaman değil o olaylarda. 2 çocuk yine vardı. 3. Çocuğuda bile isteye yapmadım. Kazara hamile kaldım aldırmaya da çok niyetlendim kıyamadım. Aldatma veya başka bir kadın muhabbeti değildi o zamanki olaylar. Basit bir konuda değildi tabi. O olaylardan sonra ipleri komple elime aldım. O zamandan beridir de hiçbir şey yoktu. Amin adam olur inşallah
Rabbim tez zamanda yola getirsin eşini biz yazarken okurken kötü oluyoruz sen bu olayları yaşıyorsun ailesine gelincede ne ekerlerse onu bicerler kocana bı kere rest cekselerdi daha farklı olabilirdi sana yardım edemesemde hep dua edip her zaman dinlerim seni rabbim yardımcın olsun

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
@iyiki varsiniz cocuklarim Canım oda iş ciddiye binip gideceğimi anlayınca öyle dedi. Sen gitme kal burada çocuklarla düzeniniz bozulmasın ben yine bakarım size vs. Bende hem senden ayrılıp hem hâlâ himayen altında kalacak kadar salak mıyım sence ben, sen her haltı ye benim nerede olduğumdan ne yaptığımdan emin ol. Öyle bir dünya yok tutamazsın beni burada gideceğim dedim. Ondan sonra kıvırmaya başladı
Dün gece bizde birbirimize girdik kaynananı çagırdum ben gidiyorum dedim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
@Sedoş Ah canım büyükler neysede şu Ufaklık olmasaydı bana da çok kolay olurdu inan. Arkanda duran sahip çıkan birileri varsa tabi düşünmez gidersin. Benim 3 çocukla gidebileceğim, gitsemde sığabileceğim bir yer yok. Annem babam ayrı benim babam başkasıyla evli ve zaten babamla da uzun zamandır konuşmuyorum. Anneme gitsem de ne kadar anne de olsa sığılmıyor o çocuklar illa bir zaman sonra batıyor insanlara. Dediğim gibi küçük oğlan olmasa ben yine yapardım işe girerdim kendime düzen kurardım bakardım çocuklarıma 1 buçuk 2 aylık bebeği kime güvenip bırakacağım annem bile bakmazken. Olmuyor yani canım oluru olsa inan çoktan gitmiştim.
O kocanın parasını yiyip oturacaksın ozaman kuşum çocuk buyusede yine ele qüwenip bırakıp calisamazsn. Istediqini al qiy ye karilik yapma belli biyerden sonra aklı warsa ben napiyorum der. Eşin belliki seni kaybetmekten korkmuyor. Takma umursama ozaman o senin üstüne düşer. Çok zor bi durum çocuklar iyi hoş ama bu durumlarda ailede olmaynca eli kolu baqliyor 🤦‍♀️😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu programı yüklediğim zaman ilk sizinle karşılaşmıştım nedense sizi hep ablam gibi yakın hissettim kendime hatta kimseye özelden bişey yazmak huyum değildir ilk defa size yazmıştım burda hamileyken ablamla yasitsiniz bu arada ben size imreniyordum çok bilgili akıllı güzel bir kadın güzel bir yuvasida evliliği de var ne güzel diye gerçekten hiç beklemedigim bir paylaşım yapmışsın Merve ablacım diycem çok üzüldüm garip bir his oldu bende okurken tüylerim ürperdi gerçekten bu konularda yazacak söyleyecek kelime bulamıyorum çünkü aklım almıyor gül gibi yuvasını neden durduk yere bozmaya yıkmaya çalışır ki bu erkekler birde bitaraflarina sahip çıkmayıp çocuk yapıyorlar Allah böylelerinin topuna kibrit çöpü desem ne suçum var şimdi Allah'ım şu mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine o üç meleğinide senide korusun rabbim onuda bildiği gibi yapsın ıslah eylesin inşallah aklını başına alır güzelim yuvasını dagitmaz diycemde o soğukluk yuvaya bir girince daha ne kadar düzen tutar bilmiyorum yaşım küçük henüz Allah kimseye yaşatmasın inşallah böyle şeyler Evde gül gibi karıları dururken ne demeye onun bunun orosbulariyla girer çıkarlar boklar karıştırırlar anlamıyorum kusura bakma ablacım kafanı agritmak istemezdim nolursun sıkma canını herşey olacağına varır hayırlısı neyse o olsun inşallah Allah'ım seni ve üç meleğini korusun güzel haberlerini bekliyoruz 😔😔😔😘
@Ebru Ulus Canım benim öyle yakın gördüysen ne mutlu bana. Kol kırılır yen içinde kalır derler ya o hesap bizimki. Kardeşime anneme bile doğru düzgün birşey anlatmam ben. O kadar doldum ki artık sizinle paylaşmak konuşmak istedim. Amin canım benim rabbim hepimizin yavrularını korusun. Dediğim gibi onun aklı başına gelse de ne denli olur artık bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim. Estağfurullah kuzum doğru demişsin. İster istemez canı sıkılıyor insanın kafasına takılıyor da yapacak birşey de yok. Gerizekalı konuştukça yeni birşeyler yumurtluyor. Sözde haberi yoktu kadınlar başka yerde gelmişlerdi. Ağzından kaçırdı şimdide diyor ki kadının birini bir yerden diğerini başka yerden almışlar yemek yedikleri restauranta gitmişler o eve gelmiş duş alıp üstünü değiştirmeye vs vs herşey baştan planlıymış yani aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyor.

Erkeklere rahat batıyor ev temiz cocuklara bakılıyor yemek yapılıyor canları isteyince gonlu de goruluyor hala heyecan arama pesınde kosuyorlar eskilerin bi lafı var erkegın 2 kasıgı varsa birini kıracan elinde parasında oldu mu gelde tur nerde yıyecegıni sasırıyor kafa rahat olan erkek aklını Oyle seylere yoruyor biraz da onlara bırseylerı ustlerı ne yuklemek lazım her sorumlulugun altına kadın girerse butun yukun altında kalıyor
@Sümeyyem♥️ Aynen canım bu ara eli bollaştı kalktı bir tarafları elimde kalacak birde insan yerine koyup içeri atacaklar 5 para etmez biri için

Ben olsam giderim aklı başına gelsin

Aynen bendee🤬🤬
@GüzelAnne🤰🏻🥰 Ben gidersem dönmem kuzum aklı başına gelsin nasıl olsa gelir bende dönerim kafası yok bende bu evden bir kere çıkarsam sürünüyor da olsam dönmem geri oda bunu çok iyi biliyor. Yok doğum yaptım da yeni 1 buçuk 2 aylık daha. 12de gelse yine iyiydi 3mü neydi ilk gelip kapıyı açmadığımda

Canım benim eğer birşey yaptıysa eşin eninde sonunda ortaya çıkar.Yada aynısının tekrarını yapar.Sinirlenmekte çok halklısın kuzum.Ama çocuklar var.İyice emin olmadan ani bir karar verme canım benim.
@Songül❤️ Canım çıktı zaten gidip yatmamış ama yemekler diskolar gezilmiş baya. Baya kavga falan ettikte şimdi barıştık gibi oda ne kadar mümkün olursa işte

Siz kadınları sucluyosunuzda yani şimdi bir adam gelse siz istemediğiniz sürece size yakinlasabilir mi çocuk değil ki şekerle kandırdı desek insanın kendinde olacak yoksa kimse kimseye zorla bişey yaptıramaz çocuk değil nihayetinde bu adamlar gel bakkala gidelim şeker alalım durumu yok ortada ona göre düşünüp ona göre hareket edilse keşke
@İklim Canım ben kadını suçlamadım ki. Benim adama da dedim orosplk sende kimse de suç yok adam olsan gitmezdin sende az karakter şeref olsaydı çıkar eve gelirdin kimse kafana silah dayayıp götürmedi seni gayet istediğin için oradaydın dedim de insan olan laf anlar. Ar olması lazım yüzü kızarması için olmayınca yapacak birşey olmuyor

10 yıllık evlilik 3 çocuk zor bir durum maşallah güzel bir kadınsında neden böylr yaparlar anlamıyorum umarım düzelir yoksa dediğin gibi ite kaka nereye kadar Allah yardımcınız olsun inşallah
@Nesliesen Aynen canım çaresiz kalmak gerçekten çok kötü. Bende bilmiyorum nereye kadar gider de amin canım inşallah

Himayesinde kalmış olmuyorsun ki çocuklarına bakmak zorunda mecbur hatta dua etsin çocukları onun başına bırakıp gitmiyorsun yanlız başına yapmadın ya sen.
@Ayşeee Canım 6 7 ay önce Antalya ya taşındık biz tamam alıştım artık buraya ama aksi bir durum olsa arayacak edecek kimsem yok burada benim ona mecbur kalacağım diye kal diyor. Birde içi rahat edecek nasılsa gidecek edecek biri, bir yer yok evden çıkamaz, çocukları bırakamaz vs kafasında. Çok bakmak istiyorsa çocuklarına taşır evimi geri her ay parada atabilir ona bakarsan illa burada olmam gerekmiyor. Göndereceğinden değilde ben gidemem sandı. İş ciddiye binince işte kıvırdı

Rabbim tez zamanda yola getirsin eşini biz yazarken okurken kötü oluyoruz sen bu olayları yaşıyorsun ailesine gelincede ne ekerlerse onu bicerler kocana bı kere rest cekselerdi daha farklı olabilirdi sana yardım edemesemde hep dua edip her zaman dinlerim seni rabbim yardımcın olsun
@Aysem Aman bana uzak Allah'a yakın olsun canım onlar. Onlardan gelecek hayır Allah'tan gelsin. Amin canım iş işten geçtikten sonra o adam olsa ne yazar bilmiyorum ama olur yine de inşallah. Sağol kuzum düşünmen sorman dualarına dahil etmen bile yeter

Dün gece bizde birbirimize girdik kaynananı çagırdum ben gidiyorum dedim
@Mamı Sibel Size ne oldu kuzum o kadın yüzünden mi yine

O kocanın parasını yiyip oturacaksın ozaman kuşum çocuk buyusede yine ele qüwenip bırakıp calisamazsn. Istediqini al qiy ye karilik yapma belli biyerden sonra aklı warsa ben napiyorum der. Eşin belliki seni kaybetmekten korkmuyor. Takma umursama ozaman o senin üstüne düşer. Çok zor bi durum çocuklar iyi hoş ama bu durumlarda ailede olmaynca eli kolu baqliyor 🤦‍♀️😔
@Sedoş Aynen canım çoluk çocuk olmasa tutamazdı zaten beni de yapacak birşey yok. Valla gayet güzel de bakılır ufaklık az büyük olsaydı bir dakika durmazdım. Aynen yürek yemiş baya o ne cesaret böyle bir halt edebildi hâlâ şaşırıyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.