Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,094 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Süslü4848

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allah gerçekten böyle insanlara hidayet nasip etsin peygamberimiz yaşadığı dönemde kız çocuklarını diri diri gömerlerken sırtına alıp gezdirmiş şimdi hala kız çocuğuna laf etmeleri cahillik başka birşey değil
Aynen Nur vala görümcem dün aradı ben ona takım yazılı yapacam ismini garantile dedi hepimiz seviyoruz valla dün ilkkez babasına tekme attı 😂😂😂

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Annişler seviyorum hepinizi ya millet bana diyor 26 haftaya kadar erkekti nasıl bir haftadır kız nazar olmasın diye yalan diyorsun dediler bende dedim salakmısınız nazarı düşünseydim erkek demezdim ilk 😂😂😂deliler bunlar valla
Allahım yarabbim ya aaa benim esimde aynı valla 36 hafta olana kadar erkek dediler hatta doktorun biri yüzde 500 erkek değişmeyecek dedi 36 haftalikken başka doktora gittim ben erkeğe benzetemedim bacak arası kapalı dedi eşim de diyo kiz olursa doğumdan sonra gidip o yüzde 500 erkek değişmeyecek diyen doktora dava accam diyo😂😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Oyy masallah nasıl guzel bi duygu demi tekmesını hissetmek 🤗😇😇
İşim inanamadı diyor bu nasıl tekme atıyor adam heyecanlandı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım yarabbim ya aaa benim esimde aynı valla 36 hafta olana kadar erkek dediler hatta doktorun biri yüzde 500 erkek değişmeyecek dedi 36 haftalikken başka doktora gittim ben erkeğe benzetemedim bacak arası kapalı dedi eşim de diyo kiz olursa doğumdan sonra gidip o yüzde 500 erkek değişmeyecek diyen doktora dava accam diyo😂😂
😂😂😂😂Saglıklı olsunda cnm eşya nasıl aldın

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
İşim inanamadı diyor bu nasıl tekme atıyor adam heyecanlandı

Valla hazırdı herşeyi erkek giysisi olarak ama kiz da olsa erkek de olsa giyer amannnn😂😂bebek sonuçta

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla hazırdı herşeyi erkek giysisi olarak ama kiz da olsa erkek de olsa giyer amannnn😂😂bebek sonuçta
Aman saglıklı olsunda, cnm teyzelerim de mavi hediyeler almış😂😂😂

Daha dur 30 haftadan sonra asıl tekneleri atacak tek tarafa toplanacak
Cnm ilk oglum tekme atarken böyle göbegi de ayak izi çıkardı çok güzel

Daha dur 30 haftadan sonra asıl tekneleri atacak tek tarafa toplanacak

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aman saglıklı olsunda, cnm teyzelerim de mavi hediyeler almış😂😂😂

Aynen valla sağlıklı olsun eliayagi düz olsun demezler de daha erkek olsun diye diretirler

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Valla bizim kaynanam la eltilerim bem 3 ÇÜ çocuğumu hepi miz dört gözle kız bekledik zaten 2 oğlan var Di keşke onlarda kız olaydı bihaha bilsem kız doğuracağı bidaha yapardım kız bir başka kaynanam gilde kız çocuğunu çok seviyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.