Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,088 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kimse bana inanmıyor cinsiyet için🤭🤭🤭
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Süslü4848

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla bizim kaynanam la eltilerim bem 3 ÇÜ çocuğumu hepi miz dört gözle kız bekledik zaten 2 oğlan var Di keşke onlarda kız olaydı bihaha bilsem kız doğuracağı bidaha yapardım kız bir başka kaynanam gilde kız çocuğunu çok seviyorlar
Aynen cnm kız diye havalardalar😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa erkek olunca ne nazarı olacakmış
Begüm işte insanlar cnm ya ben çok tatlı yiyorum erkekmiş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aa erkek olunca ne nazarı olacakmış
Ben rizeliyim bizim orada çok meşhurdur erkek çocuk. Erkek erkek diye ölürler sonra kızları bakar onlara 😂😂 dedemin erkek çocuk takıntısı vardı 😂 allah 1 erkek 5 kız nasip etti 😂😂 annemde bana hamileyken babanem daha cinsiyeti öğrenemeden uşaktur diye severmiş annemin karnını cinsiyet öğrenmeye oda gelmiş doktor kızınız olacak diyince suratı düşmüş hee çizmiduuu demiş 😂😂 ama yine en sevdiği torunu benim 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben rizeliyim bizim orada çok meşhurdur erkek çocuk. Erkek erkek diye ölürler sonra kızları bakar onlara 😂😂 dedemin erkek çocuk takıntısı vardı 😂 allah 1 erkek 5 kız nasip etti 😂😂 annemde bana hamileyken babanem daha cinsiyeti öğrenemeden uşaktur diye severmiş annemin karnını cinsiyet öğrenmeye oda gelmiş doktor kızınız olacak diyince suratı düşmüş hee çizmiduuu demiş 😂😂 ama yine en sevdiği torunu benim 😂
Kız ben sici yetim rizeliler çok güzel konuşuyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.