Kizlar kitap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar kitap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,437 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kitap
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar şimdiden özür dilerim yazanlar için🤦😅
Bunları yapabilecek biri hiç olamadım maalesef 😂😂 asla bu konuda istekli biri olamadım hatta sevmiyorum🤦🤦 bu ara zaten eşimden tiksiniyorum kokusu bile itici geliyor 😣😂😂🤗🤦

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Sen iyiymissin canım maşallah 😄bizimkiler viski felan görse iyice tirlatir 😂köyde yetisince o tarz şeylere gelemez yapsam beni bosamaya kalkar valla 😅😅anca işte evde ne yapabilirsek☺️

Kız adam kocasından utanır mi 😂😂kaç yıllık evlisin canım
3 cocukla ben bu tuz buz olaylarını yapıp enerji patlaması yasarsam vay halime 😂içime zeyna kaçar benim enerjim de içimde patlar😂😂😂😂 ay valla ne alemsiniz kızlar okuyunca yorumları cok güldüm allah da sizi güldürsün 😂😂

Bunları yapabilecek biri hiç olamadım maalesef 😂😂 asla bu konuda istekli biri olamadım hatta sevmiyorum🤦🤦 bu ara zaten eşimden tiksiniyorum kokusu bile itici geliyor 😣😂😂🤗🤦
😅😅

3 cocukla ben bu tuz buz olaylarını yapıp enerji patlaması yasarsam vay halime 😂içime zeyna kaçar benim enerjim de içimde patlar😂😂😂😂 ay valla ne alemsiniz kızlar okuyunca yorumları cok güldüm allah da sizi güldürsün 😂😂
Amin canım hep beraber gülelim😅napalim evde otur otur can sıkıntısı ona buna sariyoz 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar