Kizlar kitap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar kitap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,501 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kitap
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bu siteye Bi göz atın derim ben. Çok güzel şeyler gelmiş çokta uygun fiyata. Gecelik ten iç çamaşırına pijama takımlarından fantazı gecelşklere. vücüt çorapları falanda var ben onlardan hayatta giyemem utançtan yerin dibine girerim. Yani giysem aynaya kendime bakmaya bile utanırım o derece. Çocuk giyimde var ayrıca bence Bi göz atın
Kız vlla baktım çok aşırı uygun bı kaç bişey attım cvb vermediler daha bugün pazar olduğu için insllh tukenmemisler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böyle bişey yapana helal olsun vallaha benden geçmiş bacım iki çocuk üçüncü de karnimda valla zor benim için 🤣🤣
Kız vlla yapan yapıyor çocuk bahane bn hem usengecim biraz da fazla utangacim. 😍

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ayn
Kız vlla baktım çok aşırı uygun bı kaç bişey attım cvb vermediler daha bugün pazar olduğu için insllh tukenmemisler

Kız vlla yapan yapıyor çocuk bahane bn hem usengecim biraz da fazla utangacim. 😍
Ben Bi sürü şey aldım burdan

Ben vücut çorabı aldım 🤣kime göre yapıyorlarsa bana büyük geldi omuzda bitiyordu boyuna kadar çekip şekil verdim canım o da da kim görecek hayatım utanma 🤣
Yok be geceliği anladık vücut çorabı bana göre değil sevmem Bn 😄😄

Yoo ben de ilk başlarda utanma oluyordu oda olacak o kadar yeni evliydim. Şimdi alıştım herşey giyerim ama daha çok tül gecelik severim Bn. Hatta hamile kalmadan önce şu geceliği almıştım istagramdan sipariş vermiştim sonra hamile kalınca giyemedim zaten anca 3 4 defa giymişimdir

Sax mavisini aldım ben çok beğenerek aldım çok hoş duruyor giyimde. Her dolabı açıp görüşümde içim yanıyor 🤦‍♀️
Bende utanmiyorum zaten canım sadece öyle gece elbise tarzı giyince beni bı gülmek tutuyor gulesim geliyor istemsizce😄😄ben gülünce eşim de gülmeye başlıyor o yüzden böyle güzel iç çamaşırları giyiyorum .elbise giyince kendimi pavyon karısı felan olarak görüyorum😂😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben size şunu söyleyeyim bence güzeli fantazi yapmada parayla kokulu mumlar gecelik ler öyle otel tutmalar bence bunlarda paraya bakıyor Bi pazara çıkıyorsun 100 aşağı harcamıyorum bide fantazi celekik almayi düşünsene kimbilir kacparadir bilmiyomrum tabi benim dusuncem
Hayatım tabiki de haklısın ama pazarda da var çok uygun güzel şeyler bazen mağazalar kampanya yapıyor 3al 2ode falan benim annem mutfak masrafından alıyordu özel şeylerini gidip 500 liraya iç çamaşırı almıyoruz bizde hayatım çok uygun çok güzel şeylerde oluyor mahalle arası iç çamaşırı satan yerlerde yada sen takım yaparsın pazardan dantelli bı iç çamaşırı alırsın bijuteri ciden ince mandallı çorap iç çamasirina uygun 1milyoncudan küpe al sana jartiyer takım saçını aç makyaj yap al sana özel gece 😘💕🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar