Kızlar Kızlar🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Kızlar Kızlar🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,322 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Kızlar🌼
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
senin hamileligin kacinci haftaliginda

bwnde kaynanamdan bi ayrilamadim gitti yaa valla sabah kahvalti hazirlamaya mutfaga gittim eşimi aramiş diyoki kahvalti hazirliyom gelin burda hep beraber yapalim kavalti tamm dedim indim asaya kahvalti yaptik bulaşiklari makineye attim ciktim yukari valla canm cok sıkıliyo birazdan yine inecem asaya kandillerini kutlamaya hıı bu arada hayirli kandiller canm 😉🥰😅
Sanada hayırlı kandiller bacım zırt bırt gitmem gelmem turşu için geldi inşallah kurtulursun cnm ben 27 +3 günlük olduk agır taşımam diye geldi yspyı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
27 +3 günlük olduk
hıı daha cok var doguma ben gun sayiyorum ama bebegime daha hiç bişey almamişim vallahi🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanada hayırlı kandiller bacım zırt bırt gitmem gelmem turşu için geldi inşallah kurtulursun cnm ben 27 +3 günlük olduk agır taşımam diye geldi yspyı
kaynanan yakinmi sana

kaynanan yakinmi sana

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
benim 36 gunum var normal gunum ama erken dogum riskimde var eşime diyorum oğlumun bir corabi bile yok ya bugun yarin gelirse falan diye aman gelsinde corabi olmasin ben alirim oğluma corap
😂😂😂 Bacım hiç olurmu git begen

benim 36 gunum var normal gunum ama erken dogum riskimde var eşime diyorum oğlumun bir corabi bile yok ya bugun yarin gelirse falan diye aman gelsinde corabi olmasin ben alirim oğluma corap
Can saglıgıylan gelsin

Can saglıgıylan gelsin

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
evden cikamiyorum yasak biraz daha iyi olursam gidecem alişverişe eşim karti vermiş diyoki kendini iyi his ettiginde git al valla hiç kendimi iyi hissetmiyorum gidrmiyorum dun biraz iyiydim temizlik yaptim bugun yine kötuyum vallahi

😂😂😂 Bacım hiç olurmu git begen

Can saglıgıylan gelsin

Can saglıgıylan gelsin
kocam cocuga corap alcakmiş diyoki sanki herseyi aldik bi corabi eksik cocugun 🤣🤣🤣

Zeyno

Kayıtlı Üye
rank
Benim için çok sıkıcı bir pazar oluyor olacak biliyorum 😂 sohbet edelim mi? Kimler hangi şehirin neresinde yaşıyor bana komşu varmı aranızda Ankara Sincan 12.cadde😌
Meraba bende Azeriyim Azerbaycanda yaşıyom çok şükür eşimin işi iyi olduğundan bi sıkıntımız yok ikiz çocuklarım var 5 yaşında biri erkek diyeri kız şimdj 2cı hamileliyim🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar