Kızlar Kızlar🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Elmas🌼timur tarafından oluşturulan Kızlar Kızlar🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,323 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Kızlar🌼
Konbuyu başlatan Elmas🌼timur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben Mamak Abidin pasada doğdum büyüdüm evlendim sincana geldim. Ve hafatada birgün mutlaka giderim babam kardeşlerim hepsi orda😍 komşu sayiliriz canim
Aa ne güzel eşimde abidinpaşa da oturuyordu makronun orda gerçi kapandı artık ama ben nataveganın orda büyüdüm hep çevre yerler bende mavi gölün oraya geçiş yaptım 2 yıldır alışamadım hala buraya 😀

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Aa ne güzel eşimde abidinpaşa da oturuyordu makronun orda gerçi kapandı artık ama ben nataveganın orda büyüdüm hep çevre yerler bende mavi gölün oraya geçiş yaptım 2 yıldır alışamadım hala buraya 😀
Kız vallahi tanıdık cikmayalim nataveganin oralarda bizde oturduk ve halada oturuyoruz nataveganin altındaki yerde hala gecekondu evimiz var Akşemsettin mahallesi😂

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa daha neler 😁😁 ben ergenekon da okudum ortaokulu ilkokulu sende mi orda okudun yoksa 😂kaç doğumlusun
Ergenekonda kardeşim okudu o 92 doğumlu
Kardesimin okuldan arkadaşları gelirdi eve onlardan birimisin yoksa şerife Demirkan adı ☺️
ben 87 doğumluyum a.pasada okudum oyuzden beni bilmeyebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar