Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,525 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
M

Merver

Guest
Korkmayın ya rabbim büyüktür 4 kilo üzeri normal dogurani da gördüm siz dua edin rabbim her zaman bizimle elhamdülillah sağlıkla gelsin inşallah bende hamileyim ilk doğumum olacak bişey bilmiyorum ama düşüncelerimi paylaşmak istedim
Evet var ama ne bilim doktorda öyle diyince korktum aslında kayınvalidemde eşimi 4 kilo doğurmş zor oldu diye hep anlatır oğluda babasına çekmiş 🤔😂 seninde ilk doğumunmuş canım hayırlıdoğumlar nasipetsin Rabbim hepimize 😘

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Evet ben 4 kg normal doğum yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben size katılmıyorum ablam açılma olduğu sürece olur zaten sezaryana almazlar bence doktorunla iyicene konuş ama normal doğum kadar sağlıklı bişey yok Tamm cok zor ama sağlık li olma konusunda çok sağlıklı bide dün bı arkadaş söylemişti kilolu bebekler daha kolay doguyolar diye ... normal doğum taraftarıyım ben
Evet benim sancım yoktu suni sancıyla 3 saate doğurdum

M

Merver

Guest
Ben size katılmıyorum ablam açılma olduğu sürece olur zaten sezaryana almazlar bence doktorunla iyicene konuş ama normal doğum kadar sağlıklı bişey yok Tamm cok zor ama sağlık li olma konusunda çok sağlıklı bide dün bı arkadaş söylemişti kilolu bebekler daha kolay doguyolar diye ... normal doğum taraftarıyım ben
Evet bende bugüne kadar kendimi normal doğum diye alıştırdım ama bugün sezeryanda olabilir son anda diyince korktum tabiki hangisi hayırlısı ise o olsun ama bilmyrm doğumda bişeyler ters gidecek diye çok düşünyrm

M

Merver

Guest
Evet ben 4 kg normal doğum yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet benim sancım yoktu suni sancıyla 3 saate doğurdum
Maşallah 3 saat gibi bi sürede doğum ne güzel bide suni sancıyla 🤗Bendede hiç bi belirti yok yalancı agrılar bile yok oğlum içerde rahat galiba doktorda dediki kilo olunca doğum kanalına girmiyor dedi başı aşagıdaymış aslında ama

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Evet var ama ne bilim doktorda öyle diyince korktum aslında kayınvalidemde eşimi 4 kilo doğurmş zor oldu diye hep anlatır oğluda babasına çekmiş 🤔😂 seninde ilk doğumunmuş canım hayırlıdoğumlar nasipetsin Rabbim hepimize 😘
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun tüm hamilelere rabbim yardım etsin inşallah zor tabiki ama kadınlar o kadar güçlü yaratılmış ki bir can taşıyıp onu doğurup yıllar boyu kalbinde taşımak özel ve güzel varlıklar olduğumuzun kanıtı benimde çok korkularım var ama kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum sürekli yaparsın,üstesinden gelirsin diye diye
güzel şeyler bekliyor o acıların sonunda bizi sağ salim kavuşalim evlatlarımıza kucak dolusu sevgiler 🤗🌺❤️

Tüm sayfalar yüklendi.