Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,555 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Evet var tabii ki de ...korkma 4.400 te yaptı benim teyzem 🤗

Merver

Kayıtlı Üye
rank
Böyle tip doktorlara sinir oluyorm ya ne demek deneriz can bu can iri bebek neticede sakın riske atma bebeğini canım sezeryanda diret öyle bi hakları yok başhekime cıkarm de gerekirse.
Değilmi evet benimde kafamı o karıştırdı normal doğum olmazsa son anda sezeryan olur dedi . Apar topar nasıl olcak bişeyler ters giderse hadi ya bebekde yada bende

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah 3 saat gibi bi sürede doğum ne güzel bide suni sancıyla 🤗Bendede hiç bi belirti yok yalancı agrılar bile yok oğlum içerde rahat galiba doktorda dediki kilo olunca doğum kanalına girmiyor dedi başı aşagıdaymış aslında ama
Sıkma canını birde ilk doğumun değilmiş kolay olacak Allah’ın iziniyle sende suni alsan çabuk doğurursun birde benim ilk gebeliğimdi 4 kg daha önce zaten bi kaç dikişin varmış çok fazla bişey olmaz gene 1 2 atarlar dikiş o kadar benim çok dikişim vardı açıkçası çünkü ilk doğumumdu korkma korkutma kendini kolay olacak herşey rabbimin iziniyle

Merver

Kayıtlı Üye
rank
Evet var tabii ki de ...korkma 4.400 te yaptı benim teyzem 🤗
Hey maşallah tombik bi bebek doğmuş demekki 4 bucuğa kadar yolu var 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıkma canını birde ilk doğumun değilmiş kolay olacak Allah’ın iziniyle sende suni alsan çabuk doğurursun birde benim ilk gebeliğimdi 4 kg daha önce zaten bi kaç dikişin varmış çok fazla bişey olmaz gene 1 2 atarlar dikiş o kadar benim çok dikişim vardı açıkçası çünkü ilk doğumumdu korkma korkutma kendini kolay olacak herşey rabbimin iziniyle
Ay inşallah canım ilki çok kolay olmuştu inşlah ikincide kolay olur böyle güzel konuşuyosunuz içim gerçekden rahatladı Allah razı olsun hepinizden 😘😊

E

Esra mahir

Guest
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Merhaba kendinizi neye odaklarsaniz inanın onu yasiyorsunuz ama korkmayın iri bebek doğumu küçük bebeklere göre çok daha kolay siz dogumun ne kadar kolay ve güzel geçeceğini düşünün ve rahatlayın bebisiniz size doğumda çok yardımcı olacak 🤲❤️

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Srz
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum Srzaryr

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
C
Cnm korkma stres yapma dicem de ister istemez insan stres yapıyor.. bence normal dene cnm açılman illaki olur cnm 4 kg normal doğum yapanlar var

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bende normal istiyrm canım bu hafta inşallah doğum yaparım çokda agırlaştım hayırlısıyla bi doğursaydım 😊
İnsalalh gönlüne göre olur hersy cnm kolay rahat olur doğumun bebeğinizde sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🥰 ben 21 haftaligim şimdiden oturunca kalkmakta zorlanıyorum çok zor gerçekten bı canlı tasimak

Merver

Kayıtlı Üye
rank
İnsalalh gönlüne göre olur hersy cnm kolay rahat olur doğumun bebeğinizde sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🥰 ben 21 haftaligim şimdiden oturunca kalkmakta zorlanıyorum çok zor gerçekten bı canlı tasicanım bütün hamişler kolay doğumlarımız olsun inşlh birbirmize dualar ediyoruz Rabbim bi kolaylığını verecektir inşallah 🤗😍

İnsalalh gönlüne göre olur hersy cnm kolay rahat olur doğumun bebeğinizde sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🥰 ben 21 haftaligim şimdiden oturunca kalkmakta zorlanıyorum çok zor gerçekten bı canlı tasimak
Evet canım zorluğuda var güzelliğide var Rabbim biz bütün hamişlere kolay doğumlar nasip etsin inşallah birbirmize dua ediyoruz Rabbim bi kolaylığını verecektir 😊😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar