Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,615 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hey maşallah tombik bi bebek doğmuş demekki 4 bucuğa kadar yolu var 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay inşallah canım ilki çok kolay olmuştu inşlah ikincide kolay olur böyle güzel konuşuyosunuz içim gerçekden rahatladı Allah razı olsun hepinizden 😘😊
İçim rahat etsin sen bide ikinciyi doğuruyorsun normale git bak yapacaksın sezeryan olma zaten daha önceden Altan dikişin olmuş en fazla 1 dikiş fazla atarlar 😇 evet emin ol senin doğumun kolay olacak 😀

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Bol yuruyus yapman lazim bide yiyeceklerden kesmen lazim biraz

Merver

Kayıtlı Üye
rank
İçim rahat etsin sen bide ikinciyi doğuruyorsun normale git bak yapacaksın sezeryan olma zaten daha önceden Altan dikişin olmuş en fazla 1 dikiş fazla atarlar 😇 evet emin ol senin doğumun kolay olacak 😀
Agzından bal damlıyor canım 😄 inşallah kolay olur çok saol çok motive oldum şuan yapabilirim demi birinciyi doğurdum ikinci neden olmasın 😂😍

Bugün itibariyle azalttım yiyeceği özelliklede ekmeği 😑

Bugün itibariyle azalttım yiyeceği özelliklede ekmeği 😑
Aynen ablama da 4.5 kg demişlerdi yigenim için. Ablam normal dogumu zorlucam dedi. 3.5 kg dogdu yigenim :)
Evet yanılma payı oluyor doğru kesin bişey demekzor 😊

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Agzından bal damlıyor canım 😄 inşallah kolay olur çok saol çok motive oldum şuan yapabilirim demi birinciyi doğurdum ikinci neden olmasın 😂😍
ya tabiki canım cidden söylüyorum yani sana öylesine söylemiyorum en fazla 1 tane dikiş fazla olur Allah’ın iziniyle yaparsın sen bunu sezeryanw gerek bile kalmaz ❣️❣️🥰

Merver

Kayıtlı Üye
rank
ya tabiki canım cidden söylüyorum yani sana öylesine söylemiyorum en fazla 1 tane dikiş fazla olur Allah’ın iziniyle yaparsın sen bunu sezeryanw gerek bile kalmaz ❣️❣️🥰
Biliyorum canım öylesine söylemediğini Allah razı olsun böyle güzel şeyler duyunca motive oldum hastaneden geldğimden beri çok strsliydim rahatladım 💜🤗

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum canım öylesine söylemediğini Allah razı olsun böyle güzel şeyler duyunca motive oldum hastaneden geldğimden beri çok strsliydim rahatladım 💜🤗
Stres yapma bak bebeğine odaklan stres yaparsan bebeğin çok kötü olur annesi rahatlat kendini ben yapıcam de Allah’ın ızınıyle kolay olacak de kendine 😌 bi tane doğurdum ikinciyi mi doğurmayacaksın sende kendi kendine stres yapmışsın ya 😅

Merver

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma bak bebeğine odaklan stres yaparsan bebeğin çok kötü olur annesi rahatlat kendini ben yapıcam de Allah’ın ızınıyle kolay olacak de kendine 😌 bi tane doğurdum ikinciyi mi doğurmayacaksın sende kendi kendine stres yapmışsın ya 😅
Vallahi bende anlamadım bu işi ilkinde o kadar rahattım ki sanki doğuran ben değildim bunda neden böle oldum bilmyrm başından beri böle sıkıntılıydım bugünde doktorun dedikleri tuz biber oldu üzerine 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.