Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭

• Konbuyu başlatan Merver
  • Toplam 74 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merver tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,529 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum yardımm 😭😭
Konbuyu başlatan Merver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙
M

Merver

Guest
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun tüm hamilelere rabbim yardım etsin inşallah zor tabiki ama kadınlar o kadar güçlü yaratılmış ki bir can taşıyıp onu doğurup yıllar boyu kalbinde taşımak özel ve güzel varlıklar olduğumuzun kanıtı benimde çok korkularım var ama kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum sürekli yaparsın,üstesinden gelirsin diye diye
güzel şeyler bekliyor o acıların sonunda bizi sağ salim kavuşalim evlatlarımıza kucak dolusu sevgiler 🤗🌺❤️
Doğru canım Rabbim anneliği bize nasip etti zorluğuda var güzelliğide var kucağımıza alınca herşey unutuluyo Rabbim hakkımızda hayırlısını versin 😍😘

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyo

Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Hic korkma ilk doğumun normal olduysa ikinci daha rahat oluyo daha tecrubeli daha sakin oluyosun dusununce korkma bide dogum aninda ilk tecrubenden daha rahat bebegi asagi itiyosun dikişsiz kesi olmadan bile doğurabilirsin cok var bu sekilde olan bide ben ilk gebeligimde oğlumu 4 kilo 250 gram doğurdum normal doğumla ebelerimle sakin bagirmadan suni sanci ikincide kizima hamileyim rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin insallah her dogum daha kolay oluyo ben şahidim buna o yüzden rahat ol canım :)

M

Merver

Guest
Hic korkma ilk doğumun normal olduysa ikinci daha rahat oluyo daha tecrubeli daha sakin oluyosun dusununce korkma bide dogum aninda ilk tecrubenden daha rahat bebegi asagi itiyosun dikişsiz kesi olmadan bile doğurabilirsin cok var bu sekilde olan bide ben ilk gebeligimde oğlumu 4 kilo 250 gram doğurdum normal doğumla ebelerimle sakin bagirmadan suni sanci ikincide kizima hamileyim rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin insallah her dogum daha kolay oluyo ben şahidim buna o yüzden rahat ol canım :)
Çok saol canım içimi rahatlattın inşlah dediğin gibi olur doğum anında sakin kalabilirim şuan çok stresliyim ama dediğin gibi belkide çok kolay olcak yaşamadan bilemiyoruz güzel tavsiyelerin için teşekkür ederim 😘😍

İ

İsimsiz

Guest
Kızlar 38 +5 haftalık hamileyim bebeğim 4 kilo olmuş doktor doğumun biraz zor olabilir mormal doğum deneriz doğuramazsan sezeryan olur dedi haftaya kadar bekleyelim dedi . Bebeği 4 kilo normal doğum yapan varmı bi akıl verin normal doğumdanda korkuyorum sezeryandan daha çok korkuyorum 😢bu arada bu ikinci doğumum olcak ilkinde hiç stres yapmamıştım bunda çok korkuyorum 😑
Hiç korkma.. üstelik 2inci doğumunmuş gayette kolay oluyo, benim ilk oğlum 4 buçuk kiloya yakın oldu ilk doğumumdu üstelik, ikinci oğlum 4.100 doğdu .. inan korkulacak bişey değil.. birde şöyle birşey var bazen bu son haftalarda ultrason kiloyu yanlış gösterebiliyor mesela benim ikinci oğlumda doktor 3 kilo 100 en fazla 3200 demişti çocuk 4.100 doğdu..

Merver

Kayıtlı Üye
rank
Epidural anestezi ile olduğu halde zordu baya ilkler her zan için zor olur zaten sancısız doğum sancı yoktu ama ağrı fazlaydı doğum anında kısacası zordu yani
Doğumun illaki zorluğu var tabiki insan düşünmeden edemiyor öyle yada böyle doğacak bi şekilde ama korku oluyo ister istemez 😌

Merver

Kayıtlı Üye
rank
Epidural anestezi ile olduğu halde zordu baya ilkler her zan için zor olur zaten sancısız doğum sancı yoktu ama ağrı fazlaydı doğum anında kısacası zordu yani
Doğumun illaki zorluğu var tabiki insan düşünmeden edemiyor öyle yada böyle doğacak bi şekilde ama korku oluyo ister istemez 😌

Böyle tip doktorlara sinir oluyorm ya ne demek deneriz can bu can iri bebek neticede sakın riske atma bebeğini canım sezeryanda diret öyle bi hakları yok başhekime cıkarm de gerekirse.

Tüm sayfalar yüklendi.