Sorum var K─▒zlar korkuyorum ­čśö­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlar korkuyorum ­čśö­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 347 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 15 yorum ve 6 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlar korkuyorum ­čśö­čśö
Konbuyu ba┼člatan Demet Arslan
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan efeannesi

Mini─čimin Annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Haziran 2022
Ben
Herkese merhaba k─▒zlar 32 haftal─▒k hamileyim ve bu benim ilk gebelili─čim g├╝n├╝m yakla┼čt─▒ do─čum sanc─▒s─▒n─▒n nas─▒l bir ┼čey oldu─čunu hi├ž bilmiyorum onun i├žin ├žok korkuyorum ­čśô­čśş­čśą­čśą­čą║­čą║
Bence hi├ž korkmamal─▒s─▒n can─▒m benim de ilk gebeli─čim o y├╝zden korkmuyorum ├ž├╝nk├╝ sanc─▒n─▒n nas─▒l bir┼čey oldu─čunu bilmiyoruz biranda gelip ge├žecek gibi geliyor bana hem ┼č├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum ├žok k├Ât├╝ bi┼čey olsayd─▒ 3 4 ├žocuk veya daha fazlas─▒n─▒ yapmazd─▒ kimse sende ├Âyle d├╝┼č├╝n

Alykyk

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 May─▒s 2022
Ben

Bence hi├ž korkmamal─▒s─▒n can─▒m benim de ilk gebeli─čim o y├╝zden korkmuyorum ├ž├╝nk├╝ sanc─▒n─▒n nas─▒l bir┼čey oldu─čunu bilmiyoruz biranda gelip ge├žecek gibi geliyor bana hem ┼č├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum ├žok k├Ât├╝ bi┼čey olsayd─▒ 3 4 ├žocuk veya daha fazlas─▒n─▒ yapmazd─▒ kimse sende ├Âyle d├╝┼č├╝n
Bencede kat─▒l─▒yorum bebe─čin do─čunca herseyi unutuyosun unutulmasaydi o sanc─▒lar kimse ikinciye cesaret edemezdi­čśŹben o kadar korkaktimki bi i─čneden bile ka├žard─▒m okuldan.­čśŹ­čśŹama o sanc─▒lar─▒ ├žektim.ama sonucu m├╝kemmel bi duygu.

BerenÔÇÖin Annesi ­čžÜÔÖÇ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Ekim 2021
Ben

Kat─▒l─▒yorum can─▒m korkma rabbim bi avazda kurtar─▒r in┼čallah ÔŁĄ´ŞĆ

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 A─čustos 2022
Herkese merhaba k─▒zlar 32 haftal─▒k hamileyim ve bu benim ilk gebelili─čim g├╝n├╝m yakla┼čt─▒ do─čum sanc─▒s─▒n─▒n nas─▒l bir ┼čey oldu─čunu hi├ž bilmiyorum onun i├žin ├žok korkuyorum ­čśô­čśş­čśą­čśą­čą║­čą║
Ada┼č─▒m senle ayn─▒y─▒z bende 32 haftal─▒k gebeyim bakal─▒m ├Ânce kim do─čuracak korkma canim Allah─▒m yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah canimmm

Defnenin annesi Ay┼če

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Eyl├╝l 2022
Herkesin sanc─▒s─▒ bir olmuyormu┼č canm doktor bana demi┼čti nstde sanc─▒lar─▒m ├ž─▒kard─▒ apar topar gelirlerdi a─čr─▒n var m─▒ yok derdim benden daha d├╝┼č├╝k a─čr─▒s─▒ ├ž─▒kan biri inletiyordu oray─▒ bacak a─čr─▒s─▒yla gidip do─čum yapan bile olmu┼č­čĄ▓ rabbim kolay do─čum nasip etsin

Baharrr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 May─▒s 2022
├ľncelikle sakin olmal─▒s─▒n benim 3. Do─čumum olacak in┼čallah elbette korkman ├žok normal ama gelip ge├žici bir┼čey benim ilk do─čumum ├žok kolay ge├žmi┼čti anlamad─▒m nas─▒l oldu nas─▒l bitti hep iyi d├╝┼č├╝n bebe─čini kuca─č─▒na alaca─č─▒n an─▒ d├╝┼č├╝n korkarsan stres yaparsan hi├ž bir ┼čey iyi ve kolay ge├žmez

Mia

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 Haziran 2022
Korkma canim benimde ilk gebelik 41 haftalik oldum hala sancim yok­čĄúgelmeyince gelmiyor..birde ilk acemi oluyir insan biz daha ┼čansl─▒y─▒z bilmedi─čimiz icin­čśü

Demet Arslan

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 May─▒s 2022
Kat─▒l─▒yorum can─▒m korkma rabbim bi avazda kurtar─▒r in┼čallah ÔŁĄ´ŞĆ
─░n┼čallah ­čÖĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Rabbim yardimcin olsun kuzum sa─čl─▒kla kucagina almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čśś
─░n┼čallah ­čÖé

T├╝m sayfalar y├╝klendi.