Sorum var Kızlar korkuyorum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Kızlar korkuyorum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 603 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar korkuyorum 😔😔
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efeannesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben
Herkese merhaba kızlar 32 haftalık hamileyim ve bu benim ilk gebeliliğim günüm yaklaştı doğum sancısının nasıl bir şey olduğunu hiç bilmiyorum onun için çok korkuyorum 😓😭😥😥🥺🥺
Bence hiç korkmamalısın canım benim de ilk gebeliğim o yüzden korkmuyorum çünkü sancının nasıl birşey olduğunu bilmiyoruz biranda gelip geçecek gibi geliyor bana hem şöyle düşünüyorum çok kötü bişey olsaydı 3 4 çocuk veya daha fazlasını yapmazdı kimse sende öyle düşün

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Ben

Bence hiç korkmamalısın canım benim de ilk gebeliğim o yüzden korkmuyorum çünkü sancının nasıl birşey olduğunu bilmiyoruz biranda gelip geçecek gibi geliyor bana hem şöyle düşünüyorum çok kötü bişey olsaydı 3 4 çocuk veya daha fazlasını yapmazdı kimse sende öyle düşün
Bencede katılıyorum bebeğin doğunca herseyi unutuyosun unutulmasaydi o sancılar kimse ikinciye cesaret edemezdi😍ben o kadar korkaktimki bi iğneden bile kaçardım okuldan.😍😍ama o sancıları çektim.ama sonucu mükemmel bi duygu.

Ben

Katılıyorum canım korkma rabbim bi avazda kurtarır inşallah ❤️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba kızlar 32 haftalık hamileyim ve bu benim ilk gebeliliğim günüm yaklaştı doğum sancısının nasıl bir şey olduğunu hiç bilmiyorum onun için çok korkuyorum 😓😭😥😥🥺🥺
Adaşım senle aynıyız bende 32 haftalık gebeyim bakalım önce kim doğuracak korkma canim Allahım yardımcın olsun inşallah canimmm

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin sancısı bir olmuyormuş canm doktor bana demişti nstde sancılarım çıkardı apar topar gelirlerdi ağrın var mı yok derdim benden daha düşük ağrısı çıkan biri inletiyordu orayı bacak ağrısıyla gidip doğum yapan bile olmuş🤲 rabbim kolay doğum nasip etsin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle sakin olmalısın benim 3. Doğumum olacak inşallah elbette korkman çok normal ama gelip geçici birşey benim ilk doğumum çok kolay geçmişti anlamadım nasıl oldu nasıl bitti hep iyi düşün bebeğini kucağına alacağın anı düşün korkarsan stres yaparsan hiç bir şey iyi ve kolay geçmez

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canim benimde ilk gebelik 41 haftalik oldum hala sancim yok🤣gelmeyince gelmiyor..birde ilk acemi oluyir insan biz daha şanslıyız bilmediğimiz icin😁

Demet Arslan

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar