Sorum var K─▒zlar korkuyorum ­čśö­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlar korkuyorum ­čśö­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 349 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 15 yorum ve 6 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlar korkuyorum ­čśö­čśö
Konbuyu ba┼člatan Demet Arslan
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan efeannesi

Zeynep23

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Herkese merhaba k─▒zlar 32 haftal─▒k hamileyim ve bu benim ilk gebelili─čim g├╝n├╝m yakla┼čt─▒ do─čum sanc─▒s─▒n─▒n nas─▒l bir ┼čey oldu─čunu hi├ž bilmiyorum onun i├žin ├žok korkuyorum ­čśô­čśş­čśą­čśą­čą║­čą║
Bu duygular ├žok normal can─▒m. Sanc─▒ a─čr─▒ olsun olmas─▒n bebe─čine bir ┼čekilde kavu┼čacaks─▒n Allah'─▒n izniyle sen o an─▒ d├╝┼č├╝n stres yapma kendine.

Demet Arslan

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
27 May─▒s 2022
Rabbim yardimcin olsun kuzum sa─čl─▒kla kucagina almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čśś
─░n┼čallah ­čÖé
Ada┼č─▒m senle ayn─▒y─▒z bende 32 haftal─▒k gebeyim bakal─▒m ├Ânce kim do─čuracak korkma canim Allah─▒m yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah canimmm
─░n┼čallah Allah sizinde yard─▒mc─▒n─▒z olsun ­čĄŚ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Korkma canim benimde ilk gebelik 41 haftalik oldum hala sancim yok­čĄúgelmeyince gelmiyor..birde ilk acemi oluyir insan biz daha ┼čansl─▒y─▒z bilmedi─čimiz icin­čśü
­čśé­čśéMa┼čallah sizede hi├ž sanc─▒ yok bu zamana kadar benim de ┼ču an yok i┼čte ama doktor dedi erken do─čum da olabilir bu haftadan sonra sanc─▒lar da ba┼člayabilir neyse Allah hepimizin yard─▒mc─▒s─▒ olsun ­čĄŚ

Alykyk

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 May─▒s 2022
Ada┼č─▒m senle ayn─▒y─▒z bende 32 haftal─▒k gebeyim bakal─▒m ├Ânce kim do─čuracak korkma canim Allah─▒m yard─▒mc─▒n olsun in┼čallah canimmm
Bende 32­čśŹhadi bakal─▒m Allah yard─▒mc─▒m─▒z olsun in┼čallah

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Herkese merhaba k─▒zlar 32 haftal─▒k hamileyim ve bu benim ilk gebelili─čim g├╝n├╝m yakla┼čt─▒ do─čum sanc─▒s─▒n─▒n nas─▒l bir ┼čey oldu─čunu hi├ž bilmiyorum onun i├žin ├žok korkuyorum ­čśô­čśş­čśą­čśą­čą║­čą║
Rabbim sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah can─▒m

efeannesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Eyl├╝l 2022
O ┼čanc─▒ geldi─činde korku de─čil biran ├Ânce bebe─či almak isticeksin can─▒m korkma zaten Allah─▒m i┼či 1 dakika dinlendiriyor 1 dakika ┼čanc─▒ giriyor ­čśŐ sa─čl─▒kla kucagina al In┼čallah

T├╝m sayfalar y├╝klendi.