Kızlar mama yiyen bebeğe su verilir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elifsu♡ ecrin ada tarafından oluşturulan Kızlar mama yiyen bebeğe su verilir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,751 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar mama yiyen bebeğe su verilir mi?
Konbuyu başlatan elifsu♡ ecrin ada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık bebeğim var emziriyorum yetersiz geldiği için mamada veriyorum sorum şu çevrem bana mama veriyosun suda vermen gerekiyo diyolar sizcede vermem gerekiyomu 🤔

M

Maria

Guest
Her bebeğin suya ihtiyacı vardır benim bebeğim yok ama kardeşimi ben büyüttüm annem şeker hastasıydı sütü yetmediği için kardeşime mama verdik . Su vermiyordum baktım dilini sürekli dudağına vuruyor ağlıyor çevreme sordum susadigi için böyle yapıyor dediler. Gerçekten de öyleymiş suyu nasıl içiyordu ona içirdiğimde. Su vermen gerekli mama veriyorsan eğer ama mamadan hemen sonra verme çünkü kusmaya yol açıyor. Suyu iki üç çay kaşığı vermen yeterli olacaktır canım 🥰😍

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Her bebeğin suya ihtiyacı vardır benim bebeğim yok ama kardeşimi ben büyüttüm annem şeker hastasıydı sütü yetmediği için kardeşime mama verdik . Su vermiyordum baktım dilini sürekli dudağına vuruyor ağlıyor çevreme sordum susadigi için böyle yapıyor dediler. Gerçekten de öyleymiş suyu nasıl içiyordu ona içirdiğimde. Su vermen gerekli mama veriyorsan eğer ama mamadan hemen sonra verme çünkü kusmaya yol açıyor. Suyu iki üç çay kaşığı vermen yeterli olacaktır canım 🥰😍
Hm teşekür ederim 😚

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki vermen gerekiyor ya ne alaka suya gerek yok benim kızım hem mama hem emziriyorum su veriyordum günde 2_3 cat kaşığı oğlum hep emzirdim mama kullanmadı ama şu veriyordum eve gelir gelmez

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Screenshot_20210217-202457_Chrome.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Turkiyede nasil bilmiyorum ama biz burda dogum yapar yapmaz çocuklar 7 yaşına kadar doktor kontrolünde takip ediliyor kızımı takip eden kadın 6 aya yani ek gıdaya geçene kadar suya ihtiyacı olmaz demişti bebeklerin bence sende bi doktora sor en doğrusu ayrıca bana sınırlı işaret bırakan arkadaşıda hic anlamadım burda herkes kendi deneyimlerini fikirlerini paylaşıyor ki dediğim yanlış biseyde yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Turkiyede nasil bilmiyorum ama biz burda dogum yapar yapmaz çocuklar 7 yaşına kadar doktor kontrolünde takip ediliyor kızımı takip eden kadın 6 aya yani ek gıdaya geçene kadar suya ihtiyacı olmaz demişti bebeklerin bence sende bi doktora sor en doğrusu ayrıca bana sinirli işaret bırakan arkadaşıda hic anlamadım burda herkes kendi deneyimlerini fikirlerini paylaşıyor ki dediğim yanlış biseyde yok

Zuhalaydn

Kayıtlı Üye
rank
2 aylık bebeğim var emziriyorum yetersiz geldiği için mamada veriyorum sorum şu çevrem bana mama veriyosun suda vermen gerekiyo diyolar sizcede vermem gerekiyomu 🤔
Evet canım vermen gerekiyor seni emmesi yetersiz se mama susatır ben vermeni tavsiye ederim susuzluktan kabız olabilir mama kabız yapıyor 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar