Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,995 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar moralim bozuk lütfen akıl verin bana
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH yasatdigini yasatmadan öldürmez.seninde evlatlarin var.1 dk sonra nolucak bilmiyoruz.Hayat bu her kesin başından bir olaylar geçmiştir.yargilarsak hor görürsek o zaman insan diyiliz biz.biraz insani vicdanli düşünün.kalbiniz kotu olmasin.
Bacim tartismayin bosverin kadin 3.bebege hamile ortada baba yok her sene bi tane yapiyo belliki dusuncesiz bizde hurda ona uzulup tartisiyoruz hos ben bebeklere uzulurum yazik gunah
2 bebegin daha varmis onlari ne yaptin evli degilsin ama senede bi cocuk yapiyosun yazik valla surda insanlar senin icin uzuluyo hatta birbiriyle tartisiyo 3 cocuk ne demek ya madem adam yada adamlar evlenmiyo neden korunmuyosun hadi anne olmak istedin diyelim yazik gunah degilmi babasi kabul etmiyo dunyaya getiriyosun ... ilk gebeligin bi hata olmus pis adama denk gelmissin sanmistim ama belliki sen bu duruma alismissin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bacim tartismayin bosverin kadin 3.bebege hamile ortada baba yok her sene bi tane yapiyo belliki dusuncesiz bizde hurda ona uzulup tartisiyoruz hos ben bebeklere uzulurum yazik gunah
Sen daha 2021 de yazmissin sezeryan olacam kimsem yok diye 5 yillik iliskinden mi oda mantiken öyle olmasi lazim ha onu kabul ettimi sevgilin bunu etmiyo

2 bebeği yok ya yanlış anlaşılmış öyle birşey yazmıyor 2 dogjmuda sezeryanla yaptim yazmis baska postlarda

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Benim 5 yıllık bi ilişkim var ve sevgilimden şuan 19 haftalık hamileyim ama o bebeği kabul etmiyor benden değil diyor artı ailesi onu başkasıyla evlendirmeyi düşünüyor benim ailem yok akrabam yok kimsem yok oda giderse ben bebekle tek başıma ne yaparım bu kadar şeyin altından nasıl kalkarım kaç gündür ağlıyorum kendimi hırpalıyorum ne yapacam bilmiyorum lütfen bi akıl verin bana ne yapacağımı bilmiyorum 😭😭
Canım senin ailen akraban nerde? Bide ayrıca ben anlamıyorum evlenmeden nasıl çocuk yapıyorsunuz ya aklım almiyor Allah yardım etsin kimseye güven olmuyor işte şimdi o çocuğun ne suçu ne günahı var masum çocuk yazık günah değil mi nasıl bu yaşta düşüncesizce hareket ediyorsun

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kadının yazdığı utanılacak değil benim yaptığım yorumlar utanılacak öylemi? Namusu savunmak ne zaman cahillik oldu eskilerden bu namus uğruna neçe kadınlar öldü üstelik onlar namussız değilken neymiş yan gözle bakmış diye biraz siz cahil olmayın namusu bu kadar basite almayın aldırmayın namusu ayaklar altına alıyorsunuz ben namusu savunmasam herkez için normal hayır efendim normal bir durum değil namus bu kadar basit olacaksa herkez geçmişe dönsün baksın ben yargılamıyorum yorum yapıyorum illa iyi yorum yapacak değilim madem paylaşım yapıyorsa her yorumlara açık olmak zorunda
Benim yaptigim yorumda namusu basitlestirecek bir kelime yok canim sana diyorum ki o hata gunah onunla allah arasin da olmusla ölmüse care yok komseyi kinama kinadigin yerden sinanirsin diyorum.. Kimseyi yargilamak bizim haddimize degil bende dogru bulmuyorum ama tutupta senin uslubun gibi konusmuyorum ne yasadigini bilemeyiz. Kadin kadina boyle derse erkekler ne yapmaz oyle dusun..

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Senin gibi bir kızım olsa zaten soy adımı taşımasına imkan yok ne yaşadığın ortada altına yatarken bize mi sordun şimdi akıl dileniyorsun 😂
senin ne haddinede böyle konuşabiliyosun herkesin kendi hayati seni ilgilendirmez kiz zor durumda olmassa buraya böyle yazmaz belliki şeytana daha doğrusu şeytanlaşmis insana uymuş sen kizin neler yaşadigini bilmeden yargiliyamassin cok afedersiniz ama kendinize gelin buyuk ihtimalle sizinde evlatlariniz vardir allah bu soylediklerinizi evlatlarinizdan cikartmasin cok yanliş konuşuyosunuz yazik size yardimci olmicaksaniz susun insanin yaptigi hatayi yuzune vurmayin zaten o insana guvenmenin o insanla yola cikmanin hata oldugunu yeterince anlamiş kiz sizde iyicene aşşaliyip durmayin kendinize gelin uslubunuza dikkat edin........

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
🤷‍♀️

Tekrar okuyun sezeryan olucam yalnızım falan yazıyor 2 kez sezeryan oldum diye bir yazı yok sanırım bekar böylr bir hataya düşmüş 🤦

5 yılda nasıl anlayamıyorsun ne mal olduğunu yaşında küçük değil maddiyat haricinde birşey bekleme ondan zorla kendini kabul ettirerek küçük düşürme zaten aileside sevgilinde sana değer vermiyor ne diye aile olacaksın onlarla umarım seninde bir gelirin vardır akraban ailen yoksa nasıl yaşıyorsun merak ettim doğrusu
Varmıs ya arkadas lar dedi die bakyım ben profilindeki mesajlar bölümünde yazıyı sezeryan konusunda 🙄🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
🤷‍♀️

Varmıs ya arkadas lar dedi die bakyım ben profilindeki mesajlar bölümünde yazıyı sezeryan konusunda 🙄🤔
Hastanede kimse kalmayacak yanımda üstelik bide sezeryan olacam kimsesizlik o kadar kötü ki Allah kimsenin başına vermesin
Bunu yazmış ne bilim göremedim 2 çocuk daha her türlüsü zor evlilik dışı çocuk böyle davranan baba

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar okuyun sezeryan olucam yalnızım falan yazıyor 2 kez sezeryan oldum diye bir yazı yok sanırım bekar böylr bir hataya düşmüş 🤦

5 yılda nasıl anlayamıyorsun ne mal olduğunu yaşında küçük değil maddiyat haricinde birşey bekleme ondan zorla kendini kabul ettirerek küçük düşürme zaten aileside sevgilinde sana değer vermiyor ne diye aile olacaksın onlarla umarım seninde bir gelirin vardır akraban ailen yoksa nasıl yaşıyorsun merak ettim doğrusu
bu konu içinde değil. Farklı bir kullanıcının açtığı sezeryan korkusu başlığında.Kendi profilindeki mesajlarına tıklarsanız hangi konu olduğunu görürsünüz. Yukarda arkadaş kaçıncı çocuk yazmıştı cevap vermemişti.

İklim

Kayıtlı Üye
rank
🤷‍♀️

Bnde gördüm işin tuaf tarafi bu çocuklara ne oluyo bu çocuklar nerde ??

Sen daha 2021 de yazmissin sezeryan olacam kimsem yok diye 5 yillik iliskinden mi oda mantiken öyle olmasi lazim ha onu kabul ettimi sevgilin bunu etmiyo
İyide çocuklar nerde bu çocuklara ne oldu

Benim 5 yıllık bi ilişkim var ve sevgilimden şuan 19 haftalık hamileyim ama o bebeği kabul etmiyor benden değil diyor artı ailesi onu başkasıyla evlendirmeyi düşünüyor benim ailem yok akrabam yok kimsem yok oda giderse ben bebekle tek başıma ne yaparım bu kadar şeyin altından nasıl kalkarım kaç gündür ağlıyorum kendimi hırpalıyorum ne yapacam bilmiyorum lütfen bi akıl verin bana ne yapacağımı bilmiyorum 😭😭
Diğer çocuklarınıza ne oldu şuan nerdeler siz bu çocuklari ne yapıyorsunuz bilmek istiyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar