Kizlar napıosun haydi gelin az sohbet edelim🙈♥️💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar napıosun haydi gelin az sohbet edelim🙈♥️💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,095 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlar napıosun haydi gelin az sohbet edelim🙈♥️💞
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
7 aylik oldu
Anneme anneler gunu hediyesi bakiyorum, hala bulamadim birsey. Artik yarin degil de haftaya veririz ama duzgun birsey olsa iyi olur 🤩
Oy Maşallah kuzuma benim dişler yok değil mi daha♥️🙏🤲
İnan ben de bulamadım çiçek sepeti'ne bakıyorum hani buradan göndereyim diye biraz Benimki de geç kalacak gibi🥺

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen canim guzel olmaz mi kiz kardeşimde nişanlı hazirandan onu uğurlayacağız koca evine😒
Ah Allah'ım yaa hayırlısı olsun inşallah biz.evin yanında düğün salonu var hergun biri evleniyor artık konvoy seslerinden bıktım sonunda balkona çıkıp bagiracam ne var evleniyorsunuuuzzz biz evlendikte ne oldu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
😂😂😂Bendee doğuma giderken hastaneye annemler bizdeydi ablam yerleri sildim gittim dedim geri dönünce temiz olsun heryer ☺️
En iyisini yapmışım Vallahi ben annem Bende Kaldı 2 ay Doğuma yakın yani bir başkasına ben evimi temizletemiyorum sadece kendim yapacağım ki doğuma kadar da her gün rutin evimi sildim süpürdüm tozdum aldım doğumdan geldim Bir gün sonra gene dikişli dikişle evleri sildim süpürdüm Toz aldım yani hiç oturmadım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
En iyisini yapmışım Vallahi ben annem Bende Kaldı 2 ay Doğuma yakın yani bir başkasına ben evimi temizletemiyorum sadece kendim yapacağım ki doğuma kadar da her gün rutin evimi sildim süpürdüm tozdum aldım doğumdan geldim Bir gün sonra gene dikişli dikişle evleri sildim süpürdüm Toz aldım yani hiç oturmadım
Aaayy bendee yaa 🤩🤩
Bazen görümcem geliyor yapıyor onlar gidince ben yine yapıyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi yaa 😅😅

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A
Ah Allah'ım yaa hayırlısı olsun inşallah biz.evin yanında düğün salonu var hergun biri evleniyor artık konvoy seslerinden bıktım sonunda balkona çıkıp bagiracam ne var evleniyorsunuuuzzz biz evlendikte ne oldu
Amin canim ALLAH razi olsun

Aaayy bendee yaa 🤩🤩
Bazen görümcem geliyor yapıyor onlar gidince ben yine yapıyorum 😂😂

Vallahi yaa 😅😅
Olsun ya bir yandan evlenmekte güzel baba evi biryere kadar canim rabbim herkeze huzur versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar