"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,972 kez görüntülenmiş, 376 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

baby33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim hosgeldin kendini korkutma kuzum kanaman olmadığı surece siddetli agrin olmadığı surece korkma Rabbimin izni ile birsey olmaz 🙏🤲🌷 ilk gebelikmi kuzum
Evet tatlım çok şükür hiç yerleşme kanama bile olmadı maşallah neblyim korku basıyor ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah kanaman lekelenmen çok ağrın olmadigi sürece Allah'ın izniyle birşey olmaz sürekli dinlen ağır kaldırma 😍😍😍 hoşgeldin aramıza
Hoş buldum güzellik hepimiz sağlıklı bir sekilde büyütelim bebislerimizi 🤰🏻

Allah'ım saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah kanaman lekelenmen çok ağrın olmadigi sürece Allah'ın izniyle birşey olmaz sürekli dinlen ağır kaldırma 😍😍😍 hoşgeldin aramıza

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet tatlım çok şükür hiç yerleşme kanama bile olmadı maşallah neblyim korku basıyor ☺️

Amin birtsnem inşallah bu arada adım ne kaç yaisndasin benim adım hulya 24 yaisndayim Ankara'da yaşıyorum ikizlerim olacak allahımın izniyle inslalah😘❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Şükür kuzum korkutma kendini birsey yoktur insallah 12 haftadan sonra 2 tarama testine giriyor yakin zamanda gidersin görürsün minnoşu inşallah 💜

baby33

Kayıtlı Üye
rank
Amin birtsnem inşallah bu arada adım ne kaç yaisndasin benim adım hulya 24 yaisndayim Ankara'da yaşıyorum ikizlerim olacak allahımın izniyle inslalah😘❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Adım islim 26 yaşındayım maşallah Allah'ım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin ❤️ ne kadarlık ve cinsiyetleri ne 🤰🏻

Rabbim gönlüne gore versin kuzum🙏🤲
Bende asena kuzum 27 olucaz insallah yaşım 2 tane evladim var biri 8 yaşında biride 8 bucuk aylik bir kiz bir oglan
Maşallah Allah size bağışlasın inşallah 🙏🏻 isimleri ne 🤰🏻 ben islim 26 yaşındayım ❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Adım islim 26 yaşındayım maşallah Allah'ım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin ❤️ ne kadarlık ve cinsiyetleri ne 🤰🏻
Kuzum tanistigima memnun oldum 25+4 çok şükür erken doğum olacak acılmam var korkuyorumda ağrılar kramplar başladı evde yatarak geçiriyorum 2 tane oğluşum olacak Allah'ın izniyle ilk gebeligim senin ilk gebeliginmi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar