"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,171 kez görüntülenmiş, 376 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"Kızlar Nerdesiniz Sohbet Edelim Burası Çok Sesiz😱
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Adım islim 26 yaşındayım maşallah Allah'ım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin ❤️ ne kadarlık ve cinsiyetleri ne 🤰🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Allah size bağışlasın inşallah 🙏🏻 isimleri ne 🤰🏻 ben islim 26 yaşındayım ❤️
Tanıştığıma memnun oldum kuzum ❤
Oglumun ismi Toprak kizimin ismi Kumsal Laren💜

Oyyy maşallah sübhanallah 🤲 paşam 🥰
Tesekku ederiz kuzum senin ki kaca gidiyor

baby33

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum tanistigima memnun oldum 25+4 çok şükür erken doğum olacak acılmam var korkuyorumda ağrılar kramplar başladı evde yatarak geçiriyorum 2 tane oğluşum olacak Allah'ın izniyle ilk gebeligim senin ilk gebeliginmi
Bende memnun oldum tanıştığını çiçek 🌺 yaa inşallah bir sorun olmadan atlatırsınz bu süreci 🤰🏻 iki aslan yani maşallah Rabbim korusun miniklerimi 🙏🏻 dikkat edin kendinize ❤️

baby33

Kayıtlı Üye
rank
Oyy maşallah paşalar büyüyor kendilerini kurtarmışlar 26 haftalık doğum yapan arkasim vardı yanlış hatırlamıyorsam ve şuan kızı kocaman 2 bebeğide öyle erken doğmuş prematüre bebek oda kızımla aynı sınıfta çıtı pıtı minik 🥰
Benimde tanıdığım var ve masallah çok zeki oluyorlar seninkilerde öyle olcak bak gör annesi 🎀

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Oyy maşallah paşalar büyüyor kendilerini kurtarmışlar 26 haftalık doğum yapan arkasim vardı yanlış hatırlamıyorsam ve şuan kızı kocaman 2 bebeğide öyle erken doğmuş prematüre bebek oda kızımla aynı sınıfta çıtı pıtı minik 🥰
Ablacım bu bana çok umut oluyor gerçekten doktorum bana hastanede yatarken çok olumsuz şeyler söyledi 22 haftalık heran yapabilirsin doğum dedi ama şuan 25+4 oldum Rabbime şükürler olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim küçük hanım 1.sinif canım 7 yaşında 🥰
Oyyy masallah prensese okumayi söktüler demi kuzum nasil okumasi yazması zorladimi seni toprak beni cok zorlamisti geçen sene defterler kitaplar havada uçuyordu 🤣🤣🤣

Maşallah yaa sen yolu yarılamşsn biz daha acemiyiz yolun başındayız Allah güzel yerlere gelmeyi nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin kuzum amin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar