Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,793 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen
E

Elanurr

Guest
Bende 20 haftalik hamileyken korona olmuştum ama çok hafif geçirdim nezle gibi ilaç almadık hiç vermediler şuan 26 haftalik olduk hayirlisiyla

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Teyzem 2 aylık gebe korona oldu aşı oldugu halde şimdi evde ama ilaç veremiyorlar bebek için
Bende 20 haftalik hamileyken korona olmuştum ama çok hafif geçirdim nezle gibi ilaç almadık hiç vermediler şuan 26 haftalik olduk hayirlisiyla
İnşAllah Allahım bizleri korur cnm hiç aklımıza getirmeyelim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi canım içim rahatladı biraz 😢yaşın kaç 🤔 vala haberleri izledikce içim sıkılıyor hadi yakalanirsam da atlatamazsam diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım vala kafalar karmakarışık ya 😣eyzem 2 aylık gebe korona oldu aşı oldugu halde şimdi evde ama ilaç veremiyorlar bebek için

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Daha hamile için demiyorlar yapın igne diye Fahreddin koca demiyor hamilelerde yaptırsın demiyor bacım
Çoğu doktor hamileler olsun dedi de fahreddin kocayı tam olarak hatırlayamadım 🤔 çok korkuyorum çok. Kendim için değil 4 yaşında kızım var onun için karnımdaki bebek için 😢ne biliyim işte çok duygusalım bu konuda 😔

Tüm sayfalar yüklendi.