Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,918 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Allahım korusun canım benim 😔 bende bebeğe ters bisey olur mu diye yaptiramiyorum korkumdan ne halt edeceğimi şaşırdım 🙄kış geliyor vakalar artacak ölümler artacak
Sende sakin ol canım inşallah hepimiz sağ salık bebklerimizi kucağımıza alırız evet dediğin gibi çok artıyor ve tedbiri elden bırakmıyor kendine çok dikkat et yediğine ictigine de canım ben seni haber dar ederim bugün vurdurdum bı hafta bekleyelim sizinle sonuçları paylaşırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sizi haberdar ederim bugün vurdurdum bı hafta sonra yazarın sonuçlarını bı sıkıntı varmı diye

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sende sakin ol canım inşallah hepimiz sağ salık bebklerimizi kucağımıza alırız evet dediğin gibi çok artıyor ve tedbiri elden bırakmıyor kendine çok dikkat et yediğine ictigine de canım ben seni haber dar ederim bugün vurdurdum bı hafta bekleyelim sizinle sonuçları paylaşırım

Bende sizi haberdar ederim bugün vurdurdum bı hafta sonra yazarın sonuçlarını bı sıkıntı varmı diye
Tamam canım benim 🙏

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
O bu degil de hepimiz doğumdan sonra olalım düşüncesindeyiz aman diyeyim kızlar bebek görmeye hasta sormaya aile dışında kimseyi kabul etmeyin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah da ne şekli ne varyantı ne türü bitecek gibi degil ya
Allah yardımcımız olsun haklısın biri bitiyor biri başlıyor ama bizim insanımız da vurdum duymaz gamsız doğru dürüst maske takmaz olmuş millet dikkat etmiyorlar mesafe yok 3 5 yıla biterse iyi diyorlarmış uzmanlar

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen canım çok haklısın
O bu degil de hepimiz doğumdan sonra olalım düşüncesindeyiz aman diyeyim kızlar bebek görmeye hasta sormaya aile dışında kimseyi kabul etmeyin

Sorma nurum kafayı yicem ya. Cafeler falan tıklım tıklım
Allah yardımcımız olsun haklısın biri bitiyor biri başlıyor ama bizim insanımız da vurdum duymaz gamsız doğru dürüst maske takmaz olmuş millet dikkat etmiyorlar mesafe yok 3 5 yıla biterse iyi diyorlarmış uzmanlar

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Wademiz yettiyse öylede ölcez böylede ölcez. Saqlik ocaqndaki aile hekimime sordum kesinlikle wurulma ben öneriyorum dedi. Kadın doqum doktru saqlik bakanliqi wurunun diyo bizde wurunmanizi söyluyrz diyo. Aile hekimim üstüne basa basa wurunmamam qerektqini wurquladi. Doqum yapayim ondan sonrasına bakarm. Takdri ilah ölürsemde hepimiz imanlı insanlarız. Daha korona hiç olmadim rabbim tüm Müslüman kardeşlerimi sakınsın qebe olupta hiç korona olmaynlari icinde bende dahil 🤲🤍🌸

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar