Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,822 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen
L

Leyla isneri

Guest
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Ablam 8 aylık gebe iken covide yakalanıp hayatını kaybetti geçen sene . 2 gün önce yine 8 aylık gebe biri daha 26 yaşında iken hayatını kaybetti. Durum bu kadar ciddi iken bence geciktirmemek gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 35hafta altı günlük hamileyim uzun zaman asi olup olmayacağına dair çok düşüncelerim vardı ama bugün gittim yaptırdım iki üç kere haberlerde gebelerin olumleriyle ilgili konusulunca gebelere doktorlar oneride bulundular yaptırın diye çocukları da koruyormus
B3nde 34 hafta dayım bugün biontech olucam.yan etkisi oldu mu sizde

Son düzenleme:

Öslem86

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Canım ben de çok korkuyordum 2 gün önce Dr umun dediğiyle gidip yaptırdım ama hala korkuyorum 😔

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ablam 8 aylık gebe iken covide yakalanıp hayatını kaybetti geçen sene . 2 gün önce yine 8 aylık gebe biri daha 26 yaşında iken hayatını kaybetti. Durum bu kadar ciddi iken bence geciktirmemek gerek

B3nde 34 hafta dayım bugün biontech olucam.yan etkisi oldu mu

B3nde 34 hafta dayım bugün biontech olucam.yan etkisi oldu mu sizde
Canım ciddimisin😔başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah kronik bi rahatsızlığı varmıydı ablanın

Offf offf ne yapacaz ya😔
Canım ben de çok korkuyordum 2 gün önce Dr umun dediğiyle gidip yaptırdım ama hala korkuyorum 😔

Hepinize çok teşekkür ederim iyiki indirmişim bu programı canlarım benim 💕💕

Son düzenleme:

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Canımm dualarımız seninle bol bol dinlen kan sulandiriciyi bence al bebeğim kanda pıhtılaşma olursa o kötü

En iyisi boşver evde mum ışığında yeseydiniz bu sefer değişiklik olsun 🤭🤭🤭

Canımm şükür atlatmışsın Allahım korumuş 🙏😣

Canımm şükür atlatmışsın Allahım korumuş 🙏😣

Anladım canım ah bebeğe bisey olmayacagina emin olsam koşa koşa gidip yaptıracam da işte 🤷‍♀️😣
Allahın izniyle bebeğide korur diyorlar Aşı bi doktor demişti

H

Handannn1

Guest
Bende 19 haftaligim ve 2 dozumuda doktorumun onermesiyle ilk 3 ayim dolar dolmaz oldum 1 ay.snrada 2.dozu biontech yaptirmami.soyledi bende pisman degilim cunku 9 ay.once covid gecirdim ve olucektim cok agirdi hamileyken covid olmak istemezsiniz kizlar bence dayanilicak bisey dgl gunde 16 ilacim vardi cok kotuydum bence vurunmalisiniz iyce sorun ogrenin

B

Betüş

Guest
Çok takma kafana cnm kaynanam şimdi aradı beni dedi kontrole gidince igneyi sor dedi oda benim için korkuyor
Ben iki toz aşımıda yaptirdim cok şükür simdiye kadar bebegimdede kendimdede bir sıkıntı olmadi 14 haftalik gebeyim 2 dozuda hamileligimde yaptırdım.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende 19 haftaligim ve 2 dozumuda doktorumun onermesiyle ilk 3 ayim dolar dolmaz oldum 1 ay.snrada 2.dozu biontech yaptirmami.soyledi bende pisman degilim cunku 9 ay.once covid gecirdim ve olucektim cok agirdi hamileyken covid olmak istemezsiniz kizlar bence dayanilicak bisey dgl gunde 16 ilacim vardi cok kotuydum bence vurunmalisiniz iyce sorun ogrenin
Hamileyken mi attın canım 16 ilaç

Ben iki toz aşımıda yaptirdim cok şükür simdiye kadar bebegimdede kendimdede bir sıkıntı olmadi 14 haftalik gebeyim 2 dozuda hamileligimde yaptırdım.
Aman olmasın canım benim Allahım korusun 💕

A

Arzu gkçblt

Guest
Ben 35hafta altı günlük hamileyim uzun zaman asi olup olmayacağına dair çok düşüncelerim vardı ama bugün gittim yaptırdım iki üç kere haberlerde gebelerin olumleriyle ilgili konusulunca gebelere doktorlar oneride bulundular yaptırın diye çocukları da koruyormus
Merhaba ben de 34 haftalık hamileyim nasıl oldunuz bir yan etkisi oldu mu? Ben de aşı olmayı düşünüyorum ama geç mi kaldım diye düşünüyordum sizin yazınızı görünce merak ettim

Bende çok korkuyorum hala ve iki aydır düşünüyorum bende çok arada geldim gittim benim üçüncü gebelik doğum yaklaştı ve hastaneye gideceğim bilemem ki orda durum nasıl olcaka diye bir de Antalya da yaşıyorum burda çok vaka var ne yazikki ben de korka korka gittim yaptırdım inşallah bı kötü durumla kardilasmam
Merhaba ben de 34 haftalık hamileyim aşı olmayı düşünüyorum ama korkuyorum siz nasıl oldunuz merak ettim

Son düzenleme:

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan 4 ncü günüm ve delta varyantiymis benimki 20 gün karantina verdiler sadce ek vitami. Al dediler eczaneden c vitamini aldım okadar doktor kan sulandırıcı iğne kullan dedi ama onu kullanmaya korktum hamile olduğum için işte ağır geçiriyorum çok aşırı değil ama genede iyi değilim ve heryerim aşırı ağrıyor benm sanki kemiklerine etini ayırıyorlar Allah'ın izniyle kurtulucam bu vürüsten 🤲🤲👣🦠🤰💙👶 24+6
Çok geçmiş olsun canım inşallah kötü bir şey olmadan gecirirsin

Merhaba ben de 34 haftalık hamileyim nasıl oldunuz bir yan etkisi oldu mu? Ben de aşı olmayı düşünüyorum ama geç mi kaldım diye düşünüyordum sizin yazınızı görünce merak ettim

Merhaba ben de 34 haftalık hamileyim aşı olmayı düşünüyorum ama korkuyorum siz nasıl oldunuz merak ettim
Kizlar şu anda iyiyim hiç bir sıkıntı olmadı ne çocukta ne de bende hiç bir şey hissetmedim bı hafta sonra doğum var

Tüm sayfalar yüklendi.