Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,822 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ablam 8 aylık gebe iken covide yakalanıp hayatını kaybetti geçen sene . 2 gün önce yine 8 aylık gebe biri daha 26 yaşında iken hayatını kaybetti. Durum bu kadar ciddi iken bence geciktirmemek gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

B3nde 34 hafta dayım bugün biontech olucam.yan etkisi oldu mu sizde
Ben ilk doz 34, haftalik iken oldum ikinciyide bu ayin 5 olacagim 20 sinde doğumun var zaten ilkte bi sorun çıkmadı şükür sadece kolul qgrimisti

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Canım bende 5 aylık hamileyken oldum corana ilaç vermediler benim 2 gece vücut ağrım çok oldu parol ağrı kesici kullandım oğlumu 36 haftada doğurdum iyiyiz çok şükür şimdi 4 aylık oldu Bi sorun olmadı

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Niye bu kadar olumsuz düşünüyorsunuz Rabbim verirse bir sıkıntı bir de çıkış yolu verir inşaallah eceli gelmeyen ölmeyecek tedbir tamam ama birde tevekkül etmek var bi parol ilacını içmeye korkuyoruz saçımızı boyamıyoruz bebeğe birşey olmasın diye ama henüz daha ne olduğu belli olmayan bir aşıyı gidip yaptırıyoruz hiç bir garantisi yok aşı olan da korona oluyor birine bulastiriyir ben aşının hafif geçirmeyi sağladığına da inanmıyorum kötü olacak olan yine oluyor Mevlam korusun herkesi inşallah

S

Seda13

Guest
Doktorlar baş baş bagiriyo asi olun diye hamilelere bende oldum bir sıkıntı yok ol tabii

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende on haftalıkken korona oldum astımım vardı çok kötü öksürüyordum kadın doğum doktorum beni hastaneye yatırdı ilaç tedavisi başlattı çok şükür 15 gün sonunda kendimi toparladım ben şu an 37 haftaligim doğuma az kalmış bende asi olmadım doğum sonrası olacağım inşallah bidaha yakalanmadan doğum bi yapsam

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk dozumu olmuştum 2 dozu olacağım hafta covid oldum ateş, halsizlik ve öksürük haricinde bi problem yaşamadım ilaç olarak antibiyotik ıhlamur bol C vitamini ile atlattım şükür

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aşının koruyuculuğuna karşı olan inancım yok bünye ile alakalı olduğunu düşünmüyorum aşı olanda olmayanda geçiriyor şuan 2 doz olmasına rağmen ablam ve yeğenim pozitif çok hafif geçiriyor kaynı da pozitif oda 2 doz aşısı var ama çok ağır atlatıyor. Üstelik birde tarihi geçmiş ilaç yollayıp bakanlığın haberi var kullanın diyorlar

...

Moderator
Mod
rank
Çevremde hamile olup coronayı ilaçsız atlatan hamileler var canım.Rabbim bu hastalıktan hepimizi korusun.Bende aşı olmafım.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım haberlerde neden hiç korona olup da aşı olduğu halde ölenleri göstermiyorlar dikkati oraya çekmek için hep aşısız ölenler var bu aşı ölümsüzlük iksirimi hiç mi aşılı ölen yok benim mantığım almıyor

Tüm sayfalar yüklendi.