Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,831 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Canım ben pazartesiden beri belirtileri ile cebelleşiyorum ilk doz aşımı olmama rağmen böyle geçiyorsa aşını muhakkak ol coronaya yakalanmam deme nerden ne zaman geleceği belli olmuyor 32 haftalık hamileyim İnan günlerim zehir gibi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Korana olsan zor hamilelikte Allah korusun ilaç içemiyorsun hamilelikte bağışıklık daha aza iniyor ben 33 haftalık hamileyim drm çok geç kalmışsın dedi hemen git yapyltir asını dedi yaptırdım kolum ağrıdı sadece bide kafa ağrısı yaptı ilk asimdi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim Allahım hepimizi esirgesin evet asi yapilanda korona olabiliyor ama hafif atlatıyor zaten bu durumda ilaç kullanamayiz ben iki doz biontec oldum hiç bir sıkıntı olmadı
Vala bizim bir akraba oldu hamile 8 aylık korona 25gun hastanede yattı çocuğunu kuveze attılar o kadar zor geçmişi ölümden döndü yanı yeni dün çocuğunu almaya gitti benim son 36 günüm 15 gün sonra gidip olucam inşallah tutmasam o güne kadar

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşım anlatmıştı doğum yaptığı hastanede koronadan iki bebek yoğun
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende baya oldu 2 dozumu da oldum kuzum baktim baska türlü olmayacak bende oldum 2 dozumu da🤷‍♀️
Arkadaşım anlattı doğum yaptığı hastanede iki bebek küveze alinmiş anne korona olmuş doğum haftasında bir anne vefat etmiş diğer anne yoğun bakımdaymış çok üzülmüştük duyunca onu duyar duymaz aşımı oldum iki dozuda tamamladım çok şükür bedellerinizin vebaline girmeyin derim aşı olup zarar gören yok bebeklerde gayet sağlıklı doğuyor ama olmayıp ölenler çok var maleseff

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar