Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,776 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Ben aşımı 15 haftalık yaptım ve ikincisinde 22 haftalık yaptım ilkini Konya'da ikincisinde Diyarbakır da yaptım sağlık ocağında ve çok hafif ti bir iki gün kolum birazcık uyuştu o kadar bence bir an önce yapmalısın 🤰🤰🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Aşı yaptırdnmi cann

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cok oldu yaptırdım canım bu postu acali baya olmuştu 🤭
Ben aşımı 15 haftalık yaptım ve ikincisinde 22 haftalık yaptım ilkini Konya'da ikincisinde Diyarbakır da yaptım sağlık ocağında ve çok hafif ti bir iki gün kolum birazcık uyuştu o kadar bence bir an önce yapmalısın 🤰🤰🤗

Aşı yaptırdnmi cann

Sibelim bu eski post.Kasım ayının.😅
Aynen🤣

Sibelim bu eski post.Kasım ayının.😅
Aynen🤣
Sen aşı oldun ya

Aşı oldu ya
Eski post kuzum bu

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür olmadım doğumdan sonra gidip olucam ama. Hamileler ilaç kullanmıyor evde
Olma canım bende olmadım doğumdan sonra olmayı düşünüyorum

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki aşımı da oldum bebeğime yada bana bir zararı olmadı tavsiye ederim hastalık bu kadar artmisken bence onlemimizi alalım ben bide markette çalışıyorum eşimle birlikte daha çok riske giriyorum ama daha hiç olmadım bence asinizi olun

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken veya emizrken corona olunca ilaç vermiyorlar ben ilk biontech aşısını olduktan 4 gün sonra hamile olduğumu öğrendim ikincisini 9 haftalık iken yaptırdım sıra 3 aşı da haftaya doktora gidince soracağım baklm ne diyecekler aşı için

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
29 haftalik hamileyim iki doz aşımı da oldum ve 1haftadir koronayla bogusuyorum aşılı olmama ragmen agir geciriyorum arkadaslar bu öyle bi hastalik ki Allah düşmanımın basina vermesin insani surunduruyor resmen ayrica hamile olduğumuz icin hicbir ilaç kullanamiyoruz bu hastaligi tanidiktan sonra iyi ki de aşı olmusum dedim aşı olmayan anneler kendinizi de bebeğinizi de hic yoktan yere tehlikeye atmayın cunku aşısız anneler ya erken dogum yapiyor yada hayata veda ediyor bu hastalik cok agir bi hastalik

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu geldim Kontrol den Sabah duş aldım duşa kabin de boğulacak gibi oldum üzerimi giyindim kapıyı kilitle asansör e bin asansörde de aynı inmiyo sanki asansör nefes alamıyorum kalbim cikicak bindim metrobüs e hastaneye 700 my var neredeyse o kadar yürüdüm ama acı ceke çeke ağzıma maskeyi takınca sanki nefesim daha çok kesilecek gibi oluyor bekledim benim doktor yok 40,dk bekledim beni gör YouTube dan müzik dinliyorum yoksa geliyor panik atak koku basık ortam ya bide neye sinir oldum erkekler oturuyor karilarinin yanında hamile kadınlar ayakta mentollü şeker YouTube Allah tan biraz zaman geçti doktor geldi sallana sallana aldı beni önce şikayet lerimi soyluyeyim dedim hocam şöyle hayatım diyo ellerim ayaklarım şiş ve uyuşuyor dedim kasıklarımda ağrı ve acı var yürüyemiyorum buraya bile zor geldim dedim daha erken dedi baktı 5dk kilosu nu sordum 1800kg dedi doğuma kadar 3000 kilo 3500kg olur dedi ilk doğum nerede yaptın dedi Medicana international da dedim benden açlık kan ve idrar tahlili istedi git bunları ver Çarşamba günü gel dedi dedim ki 3hafta önce de 1700 /1800kg demiştiniz hicmi kilo almamış dedim sen kilo almışsın hayatım demez mi kan verdim iyiki aç gitmişim idrar ay normalde adım başı idrar gelir rahat edemem hastanede yok bide bı kalabalık gelir gelmez duş aldım biseyler atış tirdim sana yazıyım dedim ağrım çok var canım ya ilaçlarımı içtim şimdi Gizem canım sana bişey sormak istiyorum oğlumun doktoru Medicana dan ayrilmis bahçeşehir de kendine özel yer açmış internet ten buldum numarasını ben kendi hastami görürsem 13.900dedi belden uyuşturma 1750 lira dedi ama bana gelmen gerek nts 200muayne 400lira dedi bı kaç kere nts girmemi söyledi kan idrar tahlili istiycem onlarda 600 lira dedi taksi parası git gel 300tutar hepsini düşünün ve Medicana 16bin istiyor aynı paraya geliyor hemen hemen sence Medicana ya kendim gidiyim mi şansıma hangi doktora denk gelirsem bide bu doktor diyorki 13900 ve 1750 bana önce den vermesin hastaneyle muatap olma para konusunda ben nasıl dikişlerimi aldiricam diymi 1ay sonra sence ne yapıyım canım kafam çok karisti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar