Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,839 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Bende haberlerden çok etkileniyorum bir yanım yaptır kurtul bu olumsuzluktan diyor bir yanım garantisini vermiyolar bebeğinin vebaline girersin Allah'a tevekkül et kendin korun diyor ne yapacağımı şaşırdım bende ☹️ benden yana sorun yok ben zaten evdeyim dışardıda hijyene dikkat ediyorum ama eşim garson insanların arasında kaparsa o kapar da bana bulaştırır diye bütün korkum daha önce oldu çünkü :(

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Vala bizim bir akraba oldu hamile 8 aylık korona 25gun hastanede yattı çocuğunu kuveze attılar o kadar zor geçmişi ölümden döndü yanı yeni dün çocuğunu almaya gitti benim son 36 günüm 15 gün sonra gidip olucam inşallah tutmasam o güne kadar

A

AlpisinAnnesi

Guest
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Eğer 3.ayını geçtiysen ol derim.. tedbirr tedbirdir. Yakalanmayacaksin diye bisey yok ama olursa da ayakta atlatırsın en azindan. Gebeler ilaç kullanamiyor biliyosun. Pişmanlık yasamaktan iyidir.

Canım bundan 5 ay once filan görümcem hamileyken korona oldu kan sulandırıcı vermişlerdi sancısı filan da vardı onun için ilaç verildi ama sonrası kötü oldu koronadan mi bilmiyorum ama bebeği kaybettiler 36 haftalık filandi ama herkeste aynı olacak diye bisey yok doktor ona eşi bebekten erken ayrılmış o yüzden öldü demişler ama inanmıyor o

Melikeee42

Kayıtlı Üye
rank
Biz şuanda 27+3üz 2 doz sinovac aşımıda hamilelikte oldum, etrafımda covid olup bebeğe geçenleri duydum, sadece biraz halsizlik vr uyku hali olmuştu başkada yan etkisi olmadı ne bende nede bebeğimde, tedbir almak önemli

Cok çukur cnm ben olmadım ama bir akrabam oldu çok kötü geçti onunki ağır geçti Banada Dr dedi ki aşılarını yaptır bende 2 dozuda vurdurdum bir sıkıntı olmadı çok şükür sende drye bir sor öyle yaptır bence 😊

Fadyus

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 2 aylık iken corona oldum çok hafif atlattım ilaçta kullanmak yasak bol bol meyve sebze tükettim. 3 ay sonra da yani 5 aylıkken de1.doz asi oldum. 6 ayimdada 2. Dozu oldum hiç bir sıkıntı da yaşamadım şuan 37+1 günlük hamileyim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar