Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,822 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35hafta altı günlük hamileyim uzun zaman asi olup olmayacağına dair çok düşüncelerim vardı ama bugün gittim yaptırdım iki üç kere haberlerde gebelerin olumleriyle ilgili konusulunca gebelere doktorlar oneride bulundular yaptırın diye çocukları da koruyormus

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35hafta altı günlük hamileyim uzun zaman asi olup olmayacağına dair çok düşüncelerim vardı ama bugün gittim yaptırdım iki üç kere haberlerde gebelerin olumleriyle ilgili konusulunca gebelere doktorlar oneride bulundular yaptırın diye çocukları da koruyormus
Biontec mi oldun tatlım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bacım evi sirkele çamaşır suyu kullan Dişarı da çok çıkma şimdilik
Yapmam mı canımm sürekli temizlik yapıyorum elimde çamaşır suyuyla geziyorum kapı kollarını sürekli dezenfektan sıkıp siliyorum . Sirkeyle hergun gargara yapıyorum kalabalığa falan çıkmamaya çalışıyorum. Eşim yüksekokulda öğrenci işlerinde ondan korkuyorum aşısını oldu eşim ama aşı olana da bulaşıyor şimdi eve getirirse diye tedirginim okullar açılacakya 😣😣
Bacım evi sirkele çamaşır suyu kullan Dişarı da çok çıkma şimdilik

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim diyorlar hamile olmasın karnımdaki birlry olurdiye korkuyom
Bende çok korkuyorum hala ve iki aydır düşünüyorum bende çok arada geldim gittim benim üçüncü gebelik doğum yaklaştı ve hastaneye gideceğim bilemem ki orda durum nasıl olcaka diye bir de Antalya da yaşıyorum burda çok vaka var ne yazikki ben de korka korka gittim yaptırdım inşallah bı kötü durumla kardilasmam

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok korkuyorum hala ve iki aydır düşünüyorum bende çok arada geldim gittim benim üçüncü gebelik doğum yaklaştı ve hastaneye gideceğim bilemem ki orda durum nasıl olcaka diye bir de Antalya da yaşıyorum burda çok vaka var ne yazikki ben de korka korka gittim yaptırdım inşallah bı kötü durumla kardilasmam

Allahım korusun canım benim 😔 bende bebeğe ters bisey olur mu diye yaptiramiyorum korkumdan ne halt edeceğimi şaşırdım 🙄kış geliyor vakalar artacak ölümler artacak

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Dogum sonra yaptıracamben senin gibi korkuyorum

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun canım keşke kesin koruyuculuğu olsa herkes olsa da kurtulsak ama kesin koruyuculuğu yok ben doğumdan sonra olacağım kısmetse tedbir bizden taktir allahtan arkadaşım olmuştu hamile iken ilaç falan vermemişlerdi

Tüm sayfalar yüklendi.