Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,660 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ölümler cok artıyor aşı olsam mı ya çok korkuyorum 😢
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EMINE Alperen

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Benim arkadaşım oldu çok ağır geçti ilaçta kullanamadı kanaması geldi az kalsın bebeğini kaybediyordu doktorlar umudumuz yoktu hiç demiş Allah'a şükür bebeği iyi hiç asi olmadı o ben iki doz oldum üçüncü doz çıktı onuda olucam

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu geldim Kontrol den Sabah duş aldım duşa kabin de boğulacak gibi oldum üzerimi giyindim kapıyı kilitle asansör e bin asansörde de aynı inmiyo sanki asansör nefes alamıyorum kalbim cikicak bindim metrobüs e hastaneye 700 my var neredeyse o kadar yürüdüm ama acı ceke çeke ağzıma maskeyi takınca sanki nefesim daha çok kesilecek gibi oluyor bekledim benim doktor yok 40,dk bekledim beni gör YouTube dan müzik dinliyorum yoksa geliyor panik atak koku basık ortam ya bide neye sinir oldum erkekler oturuyor karilarinin yanında hamile kadınlar ayakta mentollü şeker YouTube Allah tan biraz zaman geçti doktor geldi sallana sallana aldı beni önce şikayet lerimi soyluyeyim dedim hocam şöyle hayatım diyo ellerim ayaklarım şiş ve uyuşuyor dedim kasıklarımda ağrı ve acı var yürüyemiyorum buraya bile zor geldim dedim daha erken dedi baktı 5dk kilosu nu sordum 1800kg dedi doğuma kadar 3000 kilo 3500kg olur dedi ilk doğum nerede yaptın dedi Medicana international da dedim benden açlık kan ve idrar tahlili istedi git bunları ver Çarşamba günü gel dedi dedim ki 3hafta önce de 1700 /1800kg demiştiniz hicmi kilo almamış dedim sen kilo almışsın hayatım demez mi kan verdim iyiki aç gitmişim idrar ay normalde adım başı idrar gelir rahat edemem hastanede yok bide bı kalabalık gelir gelmez duş aldım biseyler atış tirdim sana yazıyım dedim ağrım çok var canım ya ilaçlarımı içtim şimdi Gizem canım sana bişey sormak istiyorum oğlumun doktoru Medicana dan ayrilmis bahçeşehir de kendine özel yer açmış internet ten buldum numarasını ben kendi hastami görürsem 13.900dedi belden uyuşturma 1750 lira dedi ama bana gelmen gerek nts 200muayne 400lira dedi bı kaç kere nts girmemi söyledi kan idrar tahlili istiycem onlarda 600 lira dedi taksi parası git gel 300tutar hepsini düşünün ve Medicana 16bin istiyor aynı paraya geliyor hemen hemen sence Medicana ya kendim gidiyim mi şansıma hangi doktora denk gelirsem bide bu doktor diyorki 13900 ve 1750 bana önce den vermesin hastaneyle muatap olma para konusunda ben nasıl dikişlerimi aldiricam diymi 1ay sonra sence ne yapıyım canım kafam çok karisti
Cok pahali kuzum ya bu ne boyle😖😖 acilman falan yok demi hersey yolundamiymis agrilarin normal kuzum benim de var son 1 ayimiz kaldi artık. Doktorun rahatligina sinir oldum ya🙄 ayni paraysa hic ugrasma oraya bence kuzum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda hamile olan ve corona olup yoğun bakıma düşen varmı çevrenizde falan. Haberlerde falan da hiç bilgilendirmiyolar hamileleri . Corona iken hamileler ilaç kullanıyor mu ? 🤔 kafam allak bullak 😣
Kaynım korona olmuştu eltim test yaptırmadı ateslendi halsizlik vardı üç gün hiç kalkmamış yataktan ateş yüzünden cocugun kalbi durmuş 11 haftalık bebeğini kaybetti asida olmamıştı karşılar karı koca aşıya bende eşimde iki doz aşı vuruldum eşim iki gündür rahatsız bugün korona testi verdi bende gerginim inşallah değildir 5 yaşında oğlum var 24 haftalık hamileyim kendin neyse ama cocuklarim için endişe ediyorum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok pahali kuzum ya bu ne boyle😖😖 acilman falan yok demi hersey yolundamiymis agrilarin normal kuzum benim de var son 1 ayimiz kaldi artık. Doktorun rahatligina sinir oldum ya🙄 ayni paraysa hic ugrasma oraya bence kuzum
Haklısın canım acilmam yok sanırım bilmiyorum ki İnan doktor a bende sinir oldum kan aldı idrar Çarşamba günü gidicem hayatım plesanta aşağıda demişti ya onu sorucam bide Gizem canım nts ne zaman bağlıyorlar sen bilirsin

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35 haftalık en oldum cnm ölümden döndüm acile gittik ambulansla hava falan verildi. Çok pişman oldum aşı olmadığıma sonra aşı doğumdan 5 gün sonra çıktı vuruldum 2 dozu da

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bu ayin 22sinde gidecem nstye baglicak heralde 1 kez baglar vala blmiyorum kuzum normal dogumda baya girip çıkmıştım nstye ama sezeryanda kac kere sokuyolar nstye blmyorum ama bana 22 sinde gel nstye baglayalim gun verelim dedi heralde 1 kere sokcak nstye

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben olmadım 19 haftalık hamileyim şahsen olmayıda düşünmüyorum.çok dikkat ediyorum belirli bi kaç kişiyle arada görüşüyorum ara sıra markete gidiyorum mesafe ve maskeye dikkat tabi evde de temzlik yediğim içtiğim de vitaminli şeyler şimdiye kadar bişey olmadı.sonrasıda Allah a emanet artık.(Alerjim oldğ için yaptırıyorum)

Mizgin

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten mi canım içim rahatladı biraz 😢yaşın kaç 🤔 vala haberleri izledikce içim sıkılıyor hadi yakalanirsam da atlatamazsam diye

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım vala kafalar karmakarışık ya 😣eyzem 2 aylık gebe korona oldu aşı oldugu halde şimdi evde ama ilaç veremiyorlar bebek için
Valla kader Kimin kaderi neyde varsa artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kader Kimin kaderi neyde varsa artık
Ibadetleri yerine getirelim içimiz rahat olsun yeter....

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar