Sorum var Kızlar önemliii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kızlar önemliii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,022 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar önemliii
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
💖💖
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım

hiç stres yapıp miniğini etkileme içini ferah tut ben senin Allah'ın izniyle sağlıkla kucağına alacağını hissediyorum Allah büyük 🙏💖
Sagol cnmn içi insallah bende inaniyorum az kaldi

Hicbir bulgu vermeden de hasta doğan bebekler var bu tamamıyla Allah'ın takdiri hiçbir kesinliği yok sadece risk ve ihtimaller üzerine konuşuyorlar can sıkma dışında hicbirsey değil
Aynen oyle hc takmiyorum gitmiycem perinatolojiye benim bebegm her seklde kabulm hcbse olmcygni blyorum

Hicbir bulgu vermeden de hasta doğan bebekler var bu tamamıyla Allah'ın takdiri hiçbir kesinliği yok sadece risk ve ihtimaller üzerine konuşuyorlar can sıkma dışında hicbirsey değil
Aynen oyle hc takmiyorum gitmiycem perinatolojiye benim bebegm her seklde kabulm hcbse olmcygni blyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Perinatolojiye git dedimi

Ya blyonmu icimde en ufak bi suphe yok perinatologa da gtmeyi dusunmyorum bakalm acaba bu norml doktorum kontrollermde gecip gecmedigini anlayablrmi

Ya blyonmu icimde en ufak bi suphe yok perinatologa da gtmeyi dusunmyorum bakalm acaba bu norml doktorum kontrollermde gecip gecmedigini anlayablrmi

Cnm acaba norml doktorum ilerki haftalarda kontrolde gecip gecmedgni anlayablrmi yani cunku icim cok rahat ve gitmeyi dusunmyorum perinatolojye

Cnm acaba norml doktorum ilerki haftalarda kontrolde gecip gecmedgni anlayablrmi yani cunku icim cok rahat ve gitmeyi dusunmyorum perinatolojye
Bana perinatoliji doktoru dedi zaten gülüm parlaklığı 28. Haftada doktoruma sordum kaybolmuş dedi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksyon yok dedi bide ayrtnli usg sonucuna baktrdm bagirsakta parlaklik gorunuyor dedi perinatolojiye görünmeni oneririm dedi önemli bsemi dedim yani ayrntli usgyi bi sorun varmi diye bakiyorz dedi gorunmus gostermeni oneririm dedi boyle bse basina gelen varmı
İnşşlh kötü birsey yokdur canım içini ferah tut allah büyük 🤲🏽

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Sagol cnmn içi insallah bende inaniyorum az kaldi

💖💖🥰

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.