Sorum var Kızlar önemliii

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kızlar önemliii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar önemliii
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bademli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sagol cnm cvp verdgn icin insallah benmde iyle bse yoktur hc inanmyorum ztn bde smdi farkli bi doktora gdcm hc bagrsakta parlaklk falan demiycm bakalm o bse diyckmi
Rica ederim canım içini rahat tut Allah'ın izni ile hiç bir şey yoktur 😘🤔

Bademli

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksyon yok dedi bide ayrtnli usg sonucuna baktrdm bagirsakta parlaklik gorunuyor dedi perinatolojiye görünmeni oneririm dedi önemli bsemi dedim yani ayrntli usgyi bi sorun varmi diye bakiyorz dedi gorunmus gostermeni oneririm dedi boyle bse basina gelen varmı
Bazen geçici parlakliklar olabiliyor benim doktorum öyle demişti kızın kalbinde vardı on gün sonra kayboldu ama takip edilmeli tabiki geçmiş olsun

Enfeksyon yok dedi bide ayrtnli usg sonucuna baktrdm bagirsakta parlaklik gorunuyor dedi perinatolojiye görünmeni oneririm dedi önemli bsemi dedim yani ayrntli usgyi bi sorun varmi diye bakiyorz dedi gorunmus gostermeni oneririm dedi boyle bse basina gelen varmı
Anam herkese aynı şeyi söylüyorlar ya sanırım ultrason cihazlarından kaynaklanıyor klasik muayene lafları kalbinde- bağırsağında parlaklık var kalbinde delik var yok 1 hafta önde 2 hafta geride istisnasız herkese aynı muhabbet kuşum aklına takma boşver zaten bebeğin doğunca aylık muayneleri olacak gerçekten birşey varsa ki Allah korusun o zaman çıkar hamileliğini boşuna zehir etme. Benim çocuğuma yaşamaz bile demişlerdi hamileyken doğdunda bile neonatoloji doktoru gözü görmüyor kulağı duymuyor testlerden kaldı dedi kalbinde delik var bağırsağında sorum var dedi ama çok şükür hicbirseyi yok.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anam herkese aynı şeyi söylüyorlar ya sanırım ultrason cihazlarından kaynaklanıyor klasik muayene lafları kalbinde- bağırsağında parlaklık var kalbinde delik var yok 1 hafta önde 2 hafta geride istisnasız herkese aynı muhabbet kuşum aklına takma boşver zaten bebeğin doğunca aylık muayneleri olacak gerçekten birşey varsa ki Allah korusun o zaman çıkar hamileliğini boşuna zehir etme. Benim çocuğuma yaşamaz bile demişlerdi hamileyken doğdunda bile neonatoloji doktoru gözü görmüyor kulağı duymuyor testlerden kaldı dedi kalbinde delik var bağırsağında sorum var dedi ama çok şükür hicbirseyi yok.
Nereye gitsem beni gözleriyle👀 takip ediyor evde ufacık çıt sesi çıksa hemen ne oluyor diye durakları dikiyor👂🏻 kakasını 💩zamanında yapıyor herşeyi normal herşeyi düzenli.
Tekrar hamile kalırsam doktora bile gitmeyeceğim neredeyse o kadar bıktım ben

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nereye gitsem beni gözleriyle👀 takip ediyor evde ufacık çıt sesi çıksa hemen ne oluyor diye durakları dikiyor👂🏻 kakasını 💩zamanında yapıyor herşeyi normal herşeyi düzenli.
Tekrar hamile kalırsam doktora bile gitmeyeceğim neredeyse o kadar bıktım ben
Sagol cnmn ici bende takmyorum gtmycm hcbiyeri

Tüm sayfalar yüklendi.