Sorum var Kızlar şeker yüklemesi yapacam da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kızlar şeker yüklemesi yapacam da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,627 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar şeker yüklemesi yapacam da
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kendini kusacagim diye şartlama kusulacak gibi degil gazlı bi icecek gibi düşün . Ama yuklemeye tek gitmemeni öneririm kusma hissi pek olmuyor aslinda ama birden vucuda ac karna şeker yuklendigi için baş dönmesi oluyor.
[/QUOT
yanliz gitmem cnm ayy inşallah sorunsuz geçer 😭

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarın 75 ml olanından icecem sabahleyin fakat şekerli herşeyden nefret ediyorum normaldede şekerle hiç aram yok yani kendimi biliyorum illaki kusarim ben . Kusunca da etkili olur mu
Canım ilk aç gideceksin zaten kendini çilekli gazoz içiyor mus gibi farz et ben öyle yapıyor dum eğer bulantın olursa da dışarı çık dolaş hava al iyi geliyor ben hep öyle yapıyor dum

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum zaten 10 dakikada içmeni söylüyorlar dışarda iç temiz hava iyi gelir şekerli gazoz gibi zaten aç içtiğin için biraz etkiler ama sonra düzelir merak etme. Ben 100 mg lık yaptırdım
Ayy içtim öğlene kadar kusacak gibi olup halsizlestm şükür geçti cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bir dikisde bitirirsin bebeğin için mecbur katlancan
Ayyy katlandim içtim bitti şükür 😭😭

Tüm sayfalar yüklendi.