Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,076 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olucam ilk gebeliğimde de kople uyusturuldum bu sefer belden istiyorum ama korkuyorum belimde boynumda fıtık var belde ağrı kalıyor diyorlar benim durumumda olup sezeryan olan varmı

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Hiç öyle bir ağrı yaşamadım canım
Belde hasar kalıyor diyip beni korkuttular bende öyle Bi kaç kişiden duyunca korktum ama hasar kalıyorsa bende bebeğimin doğduğu ana tanıklık etmek onun kokusunu ilk içine çeken ben olmak ilk gören olmak istiyorum çünkü ilkinde genel oldum bişey anlamadım kızımı en son ben gördüm ayrılmam zor oldu ondan dolayı merak ediyorum belden yaparlarm ı diye

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben bilmiyorum ama burda olanlar fıtığı gerdiğini söylemiştiler ama ne kadar doğru bilmiyorum
Kafam çok karışık hem korkuyorum hemde bebeğimi ilk gören olmayı çok istiyorum ilk ağlaması sıcaklığı çok guzel Bi duygu az kaldı 4 hafta kaldı zaman geçtikçe korkularım da artıyor rabbim yardım etsin inşallah hayırlısı

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olucam ilk gebeliğimde de kople uyusturuldum bu sefer belden istiyorum ama korkuyorum belimde boynumda fıtık var belde ağrı kalıyor diyorlar benim durumumda olup sezeryan olan varmı
Hasar bilmem de çok baş ağrısı yapıyor öyle hafif baş ağrısı da değil aşırı kötü başını kaldrmiysun bn iki kere anestezi oldum baş ağrısı çektim 3 cude de anestezi yaptılar ama bacaklarım uyuşmadığı için genel yaptırlar hemen uyandığımda da ne dikiş ağrısı nede bsy vardı evet o an çok gzl ama dediğim gibi baş ağrısı çok çok oliyor bn 5 gün çektim

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kafam çok karışık hem korkuyorum hemde bebeğimi ilk gören olmayı çok istiyorum ilk ağlaması sıcaklığı çok guzel Bi duygu az kaldı 4 hafta kaldı zaman geçtikçe korkularım da artıyor rabbim yardım etsin inşallah hayırlısı
Benimde ilk gebeliğimdi bende çok korkuyordum cnm 40 gün önce doğum yaptım hiç korkulacak bişey yok tamamen bayılmak çok kötü ayılamıyosun bunda zaten uyanıksın bebişini ilk doğduğunu görüyorsun yanağına koyuyorlar çok güzel Bi duygu hiç korkma yarım saate bitiyo zaten 10 15 dk içinde bebeğin doğuyo

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeliğimdi bende çok korkuyordum cnm 40 gün önce doğum yaptım hiç korkulacak bişey yok tamamen bayılmak çok kötü ayılamıyosun bunda zaten uyanıksın bebişini ilk doğduğunu görüyorsun yanağına koyuyorlar çok güzel Bi duygu hiç korkma yarım saate bitiyo zaten 10 15 dk içinde bebeğin doğuyo
Çok teşekkür ederim deneyimimiz benimle paylaştığınız için biraz rahatladım hayırlısıyla rabbim kucağıma almayı o anları yaşamayı nasip eder inşallah sizin benilinizide rabbim size bağışlasın sağlıkla sıhatle büyüsün inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hasar bilmem de çok baş ağrısı yapıyor öyle hafif baş ağrısı da değil aşırı kötü başını kaldrmiysun bn iki kere anestezi oldum baş ağrısı çektim 3 cude de anestezi yaptılar ama bacaklarım uyuşmadığı için genel yaptırlar hemen uyandığımda da ne dikiş ağrısı nede bsy vardı evet o an çok gzl ama dediğim gibi baş ağrısı çok çok oliyor bn 5 gün çektim
Baş ağrısı için kahve içiyorlar mış o zaman baş ağrısı olmuyor falan diyorlar nekadar doğru bilmiyorum da Türk kahvesi iyi geliyormuş sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar