Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze akdeniz tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,004 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan belden uyusturulan ve daha sonra belde ağrısı kalan varmı
Konbuyu başlatan Gamze akdeniz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olucam ilk gebeliğimde de kople uyusturuldum bu sefer belden istiyorum ama korkuyorum belimde boynumda fıtık var belde ağrı kalıyor diyorlar benim durumumda olup sezeryan olan varmı
Canım ben 3 normal doğum 4. Sezeryan oldum bağlattim bende bel ağrısı kaldı sabahlara kadar bel ağrısından yatamıyorum hergun belim ağrıyor ama belden igne olunca hiç kibirdamayacakmisim ben bilmiyorum boynumu sağa sola çevirdim bel ağrısı kaldı hiç kıpırdamadan ağrı olmuyormuş bilgin olsun canım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 3 normal doğum 4. Sezeryan oldum bağlattim bende bel ağrısı kaldı sabahlara kadar bel ağrısından yatamıyorum hergun belim ağrıyor ama belden igne olunca hiç kibirdamayacakmisim ben bilmiyorum boynumu sağa sola çevirdim bel ağrısı kaldı hiç kıpırdamadan ağrı olmuyormuş bilgin olsun canım
Iğne yapılırken mi kimildamamak gerekiyor Muş doğumdan sonra mi

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan olucam ilk gebeliğimde de kople uyusturuldum bu sefer belden istiyorum ama korkuyorum belimde boynumda fıtık var belde ağrı kalıyor diyorlar benim durumumda olup sezeryan olan varmı
Ilk hamileligimde belden uyusturmali oldum ,12 senedir bel agrisi cekiyorum özellikle gece uykuda başlıyor tutulup kalıyorum berbatt bi sekilde, bu sefer kesinlikle belden uyusturma filan istemiyorum..

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Bende de boyun fıtığı var ilk doğumu sezaryen oldum nadiren sızladı bir çok kişide olduğu gibi . Şimdi belde düzleşme De çıktı belki fıtığa doğru gidiyor bilemiyorum ama tekrar sezaryen olucam sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Ilk hamileligimde belden uyusturmali oldum ,12 senedir bel agrisi cekiyorum özellikle gece uykuda başlıyor tutulup kalıyorum berbatt bi sekilde, bu sefer kesinlikle belden uyusturma filan istemiyorum..
Demek bel ağrısı kaldı hemde o kadar sene geçmedi peki doktora gittiniz mi fıtık varmıydı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıpırdamakla mı alakalı yani ağrı kalması ya iğneyi sokarken canım yanar da farkında olmadan oynatırsam iğne acıtıyomu ondan mı başınızı oynattınız acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın benimde merak ettiğim bir konu doktorun la konuş istersen durumunu anlat o sana daha aydınlatıcı bilgiler verir benimde ilk dogum dediğin gibi oldu uyudum bebek doğmuş uyandirildim bebeği gördüm hiç birşey anlamadım inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun 💕🙏
İnşallah canım daha doktora sormadım ama anestezi doktoru karar veriyormuş sanırım öyle duydum acaba bel ve boyun fıtığı olduğumu söylemesem mi gene genel yapacaklar diye de korkuyorum

Canım bu genelleme yapılcak birşey değil ki her bünyede farklıdır ben bir sezeryan 2 ameliyatımı belden uyuşturmayla oldum bir sıkıntı yaşamadım şükür.

Gamze akdeniz

Kayıtlı Üye
rank
Fıtık varsa Dr mutlaka görüş benim doğum sonrası çok bel ağrım oldu doğum Dr bu kadar ağrı normal değil beyin sinire git dedi gittim fıtık varmış haberim yoktu doğum Dr keşke bilseydik bunu ona göre anestezi tercihi yapardık demişti canım
Demmekki bel fıtığı olan a o yuzden genel yapmayı tercih ediyorlar valla artık hayırlısı olsun doktor ne uygun görürse o olsun artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar