Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,466 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum his yok iğnede şöyle oluyor tamamen anlatıyorum sana ne eksik ne fazla doğumhaneye götürdüler sedyeye oturdum önümde ebe durdu kollarımla ona sarıldım ona doğru eğildim arkamdaki anestezi uzmanıda belime iğneyi vurdu bak gerçekten normal iğne vurulduğumuzda daha fazla ağrıyor bu sadece sinek ısırığı gibiydi gerçekten seni rahatlatmak için söylemiyorum bu kadardı agrısı iğneden sonra ayagında böyle Bi elektriklenme oluyor anında uzandırıyorlar ve doğum Dr geldi 5 dk sonra oğlumu gösterdi hepsi bu kadar o an zaten elini tutan hemşire oluyor başında seninle sohbet ediyor hiçbirşey anlamıyorsun
Benimde öyle oldu kuzum dogumlarim gayet rahattim hatta doğum sırasında doktorlarla sohbet ettim güldüler falan bana hemen odaya aldılar sabah visitinde toparlandim maaşallah dedi doktorlar hissetmeye basladigimdada ayağa kalkıp yürümek için cabaladim hepsi bu korkma 😍

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Annişler 31 haftalık oldum sezeryan günü verdi doktora ama anestezi nasıl olacak konuşmadık kafam çok karışık genelmi olacam epidural mı belden uyuşma mı bilmiyorum Kasım sonu kontrole giderim
Bizede gün verdi ama sezaryan için ama nasıl.olack genel mi epidural mi söylemedi ben daha önce belden oldum rahattı çocuğumu hemen gordum herşeye tanık oldum şimdi de öyle olacağım sanırım daha önce bana sormuşlardı nasıl olsun diye şimdi söyleyecem dra

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Annişler 31 haftalık oldum sezeryan günü verdi doktora ama anestezi nasıl olacak konuşmadık kafam çok karışık genelmi olacam epidural mı belden uyuşma mı bilmiyorum Kasım sonu kontrole giderim
Genel yap bnce bnm belden iğne vurdular uyuşmadi bide belden çok baş ağrısı oluyor cnm bn iki sezeryan belden yaptrdim ikisinde çok baş ağrısı çektim bu 3 te belden uyuşmadığım için genel yaptırlar valla ne ağrı ne sizi çok gzl geçti gene de senin kararın düşün zamanin var daha 🥰❤️ rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben spinalle doğum yaptım çok rahat oluyo bebeğinin sesini duyuyorsun hissediyorsun paha biçilmez bi duygu herkese tavsiye ediyorum. hissetmeye gelince sadece küçük dokunuşlar var acı ağrı asla olmuyor sonrasında da bol su ve nescafe içersen yan etkileri de olmuyor çabuk toparlıyorsun.😊 Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin canım 🥰

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben spinalle doğum yaptım çok rahat oluyo bebeğinin sesini duyuyorsun hissediyorsun paha biçilmez bi duygu herkese tavsiye ediyorum. hissetmeye gelince sadece küçük dokunuşlar var acı ağrı asla olmuyor sonrasında da bol su ve nescafe içersen yan etkileri de olmuyor çabuk toparlıyorsun.😊 Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin canım 🥰
Çok saholun canlarım beni cesaretlendiriyorsunuz 29 kasımda kontrole gidecem konuşacam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genel yap bnce bnm belden iğne vurdular uyuşmadi bide belden çok baş ağrısı oluyor cnm bn iki sezeryan belden yaptrdim ikisinde çok baş ağrısı çektim bu 3 te belden uyuşmadığım için genel yaptırlar valla ne ağrı ne sizi çok gzl geçti gene de senin kararın düşün zamanin var daha 🥰❤️ rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Tmm kuzum düşüncem bunu 😍😍

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok saholun canlarım beni cesaretlendiriyorsunuz 29 kasımda kontrole gidecem konuşacam

Kuzu sabah gittim tahlil verdim kan idrar pcr çıkan sonuca göre anestezi türü belli olacakmış senin de öyle olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar