Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,463 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Genel yap bnce bnm belden iğne vurdular uyuşmadi bide belden çok baş ağrısı oluyor cnm bn iki sezeryan belden yaptrdim ikisinde çok baş ağrısı çektim bu 3 te belden uyuşmadığım için genel yaptırlar valla ne ağrı ne sizi çok gzl geçti gene de senin kararın düşün zamanin var daha 🥰❤️ rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Uyuşması derken yanı bıçağı hissetinizmi çünkü bende belden uyuşma yaptım uyusmadi sezaryen bitene kadar bıçağı hisstm resmen kâbus gibiydi bu bı doktor hatasimi yoksa kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Uyuşması derken yanı bıçağı hissetinizmi çünkü bende belden uyuşma yaptım uyusmadi sezaryen bitene kadar bıçağı hisstm resmen kâbus gibiydi bu bı doktor hatasimi yoksa kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum
Ayyy hayr baktılar uyuşmadi beklediler sonra olmayınca uyuttular bni kalktığımda da ağrı falan hiç olmadı çok şükür cnm valla

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy hayr baktılar uyuşmadi beklediler sonra olmayınca uyuttular bni kalktığımda da ağrı falan hiç olmadı çok şükür cnm valla
Yok ya bana denemeden hemen kestiler bağırdım bı kaç dakika bekledi devam ettiğinde yine aynı her kat kestiginde canımdan can gitti resmen şimdi 30 haftalık gebeyim sezaryen vaktine az kaldı çok korkmusum yine aynı durumu yasayacagimdan Allah herkese kolay doğum nasip etsin inşallah ne dim

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya bana denemeden hemen kestiler bağırdım bı kaç dakika bekledi devam ettiğinde yine aynı her kat kestiginde canımdan can gitti resmen şimdi 30 haftalık gebeyim sezaryen vaktine az kaldı çok korkmusum yine aynı durumu yasayacagimdan Allah herkese kolay doğum nasip etsin inşallah ne dim
Çok zor bir durum normalde ayakların sıcak oldu mu diye soruyorlar ellemiyolar tamamen uyuşmayana kadar sna vijdansiz bir doktor denk gelmiş inşallah bu sefer iyi bir doktor çıkar karşına 🤲

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aman çekmişsin kuzum sen komple bayıltmadılarmı

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda prenses doğum istedim epidural sezeryan oldum pişman oldum belimin ağrısı 5 yıl oldu geçmedi ayrıca omur ılık sistemine tel saliyorlar elimede bir tuş veriyorlar o iletim sagliyo ağrıyı kesiyo tabi ben hiç basmadim sonra uyuşma yaptı çıkarttılar ayrıca ekstra ücrete tabi bunda spinal isteyeceğim belden iğne yapsınlar yeter 🤭

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda prenses doğum istedim epidural sezeryan oldum pişman oldum belimin ağrısı 5 yıl oldu geçmedi ayrıca omur ılık sistemine tel saliyorlar elimede bir tuş veriyorlar o iletim sagliyo ağrıyı kesiyo tabi ben hiç basmadim sonra uyuşma yaptı çıkarttılar ayrıca ekstra ücrete tabi bunda spinal isteyeceğim belden iğne yapsınlar yeter 🤭
Valla kafam allak bullak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar