Sorum var Kizlar sırtım çok ağrıyor😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar sırtım çok ağrıyor😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 531 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sırtım çok ağrıyor😣
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oğlum hiç durmuyorki bı 5 dk dinlemeyin uzanayim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepmayaktayim hazır duruşta oraga gidiyor buraya gidiyor yoruluyor hiç uyumuyom bile

Hepmayaktayim hazır duruşta oraga gidiyor buraya gidiyor yoruluyor hiç uyumuyom bile

Ya yorgunluktan ya da doğum belirtisi gibi gelfi bana başta dediğim gbi gittin mi doktora cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oğlum hiç durmuyorki bı 5 dk dinlemeyin uzanayim

O zor işte kuzum kaynanam biraz baksa çocuğa yazık günah sanada

Cnm saat 8 sabah geçse kaynanam dırdır yapiyir doğum yaptığı.dan beri bir kere olsun demedi sen dinlen uyu bide hamilesin ben bakayım bazen oğlum.aglamakta mahfoluyor kaynana demiyor bana ver falan

Zaten hiç uyuyamiyom bari sen dırdır yap

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cnm saat 8 sabah geçse kaynanam dırdır yapiyir doğum yaptığı.dan beri bir kere olsun demedi sen dinlen uyu bide hamilesin ben bakayım bazen oğlum.aglamakta mahfoluyor kaynana demiyor bana ver falan

Zaten hiç uyuyamiyom bari sen dırdır yap
Yazık ya gerçekten yaptığı çok ayıp aynı evin içinde alıp dışarı çıkarsa gezdirse vallha bunların yatacak yerleri yok cidden

Yazık ya gerçekten yaptığı çok ayıp aynı evin içinde alıp dışarı çıkarsa gezdirse vallha bunların yatacak yerleri yok cidden
Dışarıya çıkartıyor çıkartıyordu evin işlerini bitiriyor oğlumu getiriyor al oğlunu oldum diyor e bende evi toparladım bende dinlenmek istiyom

Dün yemin bebeğim durmadı dedi bana dışarıya cikart onun yüzünden uzanamiyoz saat öğlen 1 di amcamlara götürdüm 3 kadar ordaydim geldim eve onlar kilimanin yanında uzanmislardi bebeğimi uyutum akşam yemeğini yaptım dinlenecem dedim kalktı kaynanam dedi gorumcemde bebeği dışarıya cikart falan çıktı 5 dk kalmadı geldi mahfeti beni falan dedi annesi oturup tlv izliyor oh annesinde ordaydi bende dedim ne oturması yeni bulaşıklar biti oturdum sen geldin e sen yıka ben oğluma bakarim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Dışarıya çıkartıyor çıkartıyordu evin işlerini bitiriyor oğlumu getiriyor al oğlunu oldum diyor e bende evi toparladım bende dinlenmek istiyom

Dün yemin bebeğim durmadı dedi bana dışarıya cikart onun yüzünden uzanamiyoz saat öğlen 1 di amcamlara götürdüm 3 kadar ordaydim geldim eve onlar kilimanin yanında uzanmislardi bebeğimi uyutum akşam yemeğini yaptım dinlenecem dedim kalktı kaynanam dedi gorumcemde bebeği dışarıya cikart falan çıktı 5 dk kalmadı geldi mahfeti beni falan dedi annesi oturup tlv izliyor oh annesinde ordaydi bende dedim ne oturması yeni bulaşıklar biti oturdum sen geldin e sen yıka ben oğluma bakarim
Vallha işin çok zor kuzum ayrı eve çıkmadıkça bunlar seni hizmet i gibi kullanmaya devam ederler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar