Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,746 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Dinimizde böyle bir uygulama yok.Bana saçma geliyor hiçbirşey yapmadım kendim lohusalığım bittiği için abdest aldım ve kızımı yıkadım sadece😁Kızıma da birşey olmadı darlanma huysuzluk vs.Gayet iyi bir bebekti😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada öyle saçma geliyor ayin yapar gibi onu köy bunu kat şöyle yap Kuran'da bebek mevlidi bile yok hocalar okutmak şart deil dinimizin buyruklarinda yok diyor gelde bunu yaşlılara anlat birde olurmu öyle şey diye başlayıp kendi bildiklerini yapıyor lar oğlumu gormeye eşimin teyzesi geldi adetliymis kayın validen bunu öğrendi çocuğu al basar diye az kalsın teyzesinin adet kanıyla yikayacakti çocuğu esime söyledim kiyameti kopardı öyle vaz geçti yoksa 10 günlük çocuğu adet kanıyla yikayacakti
Yok artık bu ne cehalet:mad:Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme:

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Banada öyle saçma geliyor ayin yapar gibi onu köy bunu kat şöyle yap Kuran'da bebek mevlidi bile yok hocalar okutmak şart deil dinimizin buyruklarinda yok diyor gelde bunu yaşlılara anlat birde olurmu öyle şey diye başlayıp kendi bildiklerini yapıyor lar oğlumu gormeye eşimin teyzesi geldi adetliymis kayın validen bunu öğrendi çocuğu al basar diye az kalsın teyzesinin adet kanıyla yikayacakti çocuğu esime söyledim kiyameti kopardı öyle vaz geçti yoksa 10 günlük çocuğu adet kanıyla yikayacakti
Bizde de adetli biri gelince bebeği gösteriyorlardı yaşlılar ben annen gibiyim diyip bakabilirsiniz diyorlardı bana göre saçma sapan şeyler

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar saçma bir şey kanla hemde pis kanla yıkamak tövbe estağfurullah ya öyle şeyi de yeni duyuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar