Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,739 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar siz bebeğin 40 mi nasıl çıkardınız
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Sizde nasıl çıkarıyorlar kizlar bizde 40 kaşık su sayiyorlarmis galiba
arkadaslar bosverin böle hurafeleri allah askına ya. Dinde böle 40 7 cıkatma falan die bişi yok. Benm kaynanamda sacma sapan seyler söledi kafamda ilk dogumumda yok 40 cıkartmassan cinler basar evi cocugı korkutur yok kasık yok tasat suya 40 cık cık de büyü yapar gibi 😂😂ya dedim ben böle hurafelere inanmam ne bu sacma sapan kocakarı inanışları 😂bi de dedi elinin tüm degdiklerini perdeleri bike yıka allahım bebekle mi ugrasacam zaten gec iyileşiyorum ben kendimle mi ugrasacam daha bi de ewde yıkamadık halı malı perde koymayacam 🤦‍♀️🤷‍♀️bosverin böle seyleri arkadaslar bebeklerinizle ilgilenin korkutmayın kendinizi de.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar aslında kırk çıkarma diye birşey dinimizde yok haa zararı varmı yok tabiki kırklanmak denilen şey aslında annenin kırkının çıkması ve gusül abdesti alıp temizlenmesi bizde de süzgeçte kırk delik vardır diye süzgeçten su akıtıp kırk delikten su akıtıp temizlenme diye birşey var ama ben iki doğumum da da normal gusül abdesti aldım sadece
Aynen cnm katılıyorum sana. Bende cocukları mı yıkadım kendimde gusül aldım bitti gitti elhamdülillah

arkadaslar bosverin böle hurafeleri allah askına ya. Dinde böle 40 7 cıkatma falan die bişi yok. Benm kaynanamda sacma sapan seyler söledi kafamda ilk dogumumda yok 40 cıkartmassan cinler basar evi cocugı korkutur yok kasık yok tasat suya 40 cık cık de büyü yapar gibi 😂😂ya dedim ben böle hurafelere inanmam ne bu sacma sapan kocakarı inanışları 😂bi de dedi elinin tüm degdiklerini perdeleri bike yıka allahım bebekle mi ugrasacam zaten gec iyileşiyorum ben kendimle mi ugrasacam daha bi de ewde yıkamadık halı malı perde koymayacam 🤦‍♀️🤷‍♀️bosverin böle seyleri arkadaslar bebeklerinizle ilgilenin korkutmayın kendinizi de.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen cnm katılıyorum sana. Bende cocukları mı yıkadım kendimde gusül aldım bitti gitti elhamdülillah
😂😂Ne bileyim canım eskiler yaptıklarından yap diyolar ama elinin değdiğini yikayi duymamıştım valla 27 gün oldu doğum yapalı çocuğa bakmaktan evi zor supuruyorum 😅 gece sabaha nöbet tutuyoruz akşama uyuyoruz mümkün değil az bebek uyusa da evleri bari toplasam diye bakıyom😁

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Iyiyim cicegim asil sen nasilsin nasil gidiyor bebisle herşey yolunda mı ❤
Ayyy hiç sorma kuzum sanki ilk bebeğim gibi Bi acemilik bi korku bi aşk bi iştah 😂 tabi gece uykusuzluk lohusalığın vermiş olduğu sinir stres 🙈🙈🙈 çok şükür genel itibariyle iyiyiz sıkıntı yok demi iyi gidiyor senin de

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy hiç sorma kuzum sanki ilk bebeğim gibi Bi acemilik bi korku bi aşk bi iştah 😂 tabi gece uykusuzluk lohusalığın vermiş olduğu sinir stres 🙈🙈🙈 çok şükür genel itibariyle iyiyiz sıkıntı yok demi iyi gidiyor senin de
Oyyy yerim ama ya 🤗🤗 inanirmisin sanki benim de hersey ilk gibi ya 7 aylik olduk bakalim hayirlisiyla bende bi doğursaydım da bi koklasaydim su minnakimi🥰🥰 o uykusuzluk beni en cok dusunduren sey ya🙄 herseye dayanirim ama uykusuzluk mahvediyor valla. Onun disinda bakalim şöyle iyi gidiyor kuzum doktor ocağın ilk haftasi gel gun verelim dedi bakalim merak icindeyim🤗ha bide sey sorcam kuzum aklima gelmişken sezeryanda sonda takiliyomus nerene takiyolar aci veriyor mu takip çıkartırken 🤔

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy yerim ama ya 🤗🤗 inanirmisin sanki benim de hersey ilk gibi ya 7 aylik olduk bakalim hayirlisiyla bende bi doğursaydım da bi koklasaydim su minnakimi🥰🥰 o uykusuzluk beni en cok dusunduren sey ya🙄 herseye dayanirim ama uykusuzluk mahvediyor valla. Onun disinda bakalim şöyle iyi gidiyor kuzum doktor ocağın ilk haftasi gel gun verelim dedi bakalim merak icindeyim🤗ha bide sey sorcam kuzum aklima gelmişken sezeryanda sonda takiliyomus nerene takiyolar aci veriyor mu takip çıkartırken 🤔
Sz kaldı sabret kuzum bak bana oldu olacak derken hoppp kucağa 😂 Allah asağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah Valla bebeğim ben de sonda işinden çok korkuyordum çünkü benimde ilk doğumda odamda taktılar ama bunda biliosun birden gitmeme rağmen sordum dedim yoksa doğuramam ama çok şükür uyuştuktan sonra taktılar hiç korkma uyuşunca hisaetmiosun

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doğum hazırlık aşamasında takıyorlar uyusturmadan genital bölgeden idrar torbasina. Hafif bir yanma hissetmistim hani idrar yolu enfeksiyonu oldugumuzda oluyor ya ole bi yanma.devlet hastanesinde bana öyle taktılar cikartirlarken acim olmadı bu rahatlık geldi ustume😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar