Kizlar sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Kizlar sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kizlar sizce
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim cümlemizden razı olsun inşallah canım benim. Allahım en kısa zamanda sağlıklı bir minik nasip etsin inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız nerelerdesin sen yoksun
Adem Hümeyra ikiside hastalandılar canım hastenede yattık ikiside ayy çok kötüyduler eve geleli birkacgun oldu ama dünden beri yine ateşleniyorlar anlamadım gitti kuzum ya çok kötü salgın var
Sen ne yapıyorsun nasılsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adem Hümeyra ikiside hastalandılar canım hastenede yattık ikiside ayy çok kötüyduler eve geleli birkacgun oldu ama dünden beri yine ateşleniyorlar anlamadım gitti kuzum ya çok kötü salgın var
Sen ne yapıyorsun nasılsın
Ciddi misin canım ya çok geçmiş olsun salgın baya fena ya bir yakalandı mı bir türlü iyileşemiyor insan. Yazık yavrularıma . İlaç filan vermedi mi doktor eve canım .
Bende iyiyim şükür geçen hafta annemgil gelmişti bugün onları geri yolcu ettim . Kayra ile salya sümük ağladık 😂😂arkalarından babamgilde arabada ağlamış baya kötü bir gün bugün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ciddi misin canım ya çok geçmiş olsun salgın baya fena ya bir yakalandı mı bir türlü iyileşemiyor insan. Yazık yavrularıma . İlaç filan vermedi mi doktor eve canım .
Bende iyiyim şükür geçen hafta annemgil gelmişti bugün onları geri yolcu ettim . Kayra ile salya sümük ağladık 😂😂arkalarından babamgilde arabada ağlamış baya kötü bir gün bugün
Sağ ol canım benim evet çok kötü salgın var gerçekten herkes hasta çocuk büyük küçük
Ya kıyamam elirler İnşallah gene canım sen gidersin onlar gelir ben de sözde bu hafta sonu gideceğim de annemlere bakalım inşallah çocuklar iyi olursa gideceğim iyi olmazlarsa gidemeyeceğim gibi duruyor bayağıdır gitmiyorum üç dört ay oldu sürekli işte çocuklar hasta olunca çıkmak istemedim ben de inşallah iyi olurlarsa bu hafta sonu gideceğim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağ ol canım benim evet çok kötü salgın var gerçekten herkes hasta çocuk büyük küçük
Ya kıyamam elirler İnşallah gene canım sen gidersin onlar gelir ben de sözde bu hafta sonu gideceğim de annemlere bakalım inşallah çocuklar iyi olursa gideceğim iyi olmazlarsa gidemeyeceğim gibi duruyor bayağıdır gitmiyorum üç dört ay oldu sürekli işte çocuklar hasta olunca çıkmak istemedim ben de inşallah iyi olurlarsa bu hafta sonu gideceğim
İnşallah canım ya insan özlüyor birde bizimkiler baya uzak her istediğim de gidemiyorum 🥺🥺. Bakalım eşim bayramda gideriz diyor ama benim doğuma denk geliyor bayram da ay ay

Tüm sayfalar yüklendi.