Kizlar sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan Kizlar sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kizlar sizce
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ay kiz beni umutlandiriyonuz 🥹 korkuyorum ya niye yoksa ya yine beynimin oyunuysa 🤷🏻‍♀️ eşim bana Her ay ani şeyleri yaşiyoruz bekleyelim adetin geçiksin sora varsa çikar dedi
Bekle kuzum sabırsız olduğumuz için yapiyoruz bende 3 buçuk sene böyle testler yapardim vardır bundada bir hayır diyordum içini ferah tut sen Allah'ım zamanını vaktini biliyor sende çok güzel anne olacaksın

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah senden çokca razı olsun ❤️☺️ Senden daha iyi anne olacagimi düşünmüyorum☺️☺️
Cümlemizden canım benim çok teşekkür ederim güzel düşüncen için estağfurullah kuzum sende güzel anne olacaksın dualarım seninle 🤲🤲🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay kiz beni umutlandiriyonuz 🥹 korkuyorum ya niye yoksa ya yine beynimin oyunuysa 🤷🏻‍♀️ eşim bana Her ay ani şeyleri yaşiyoruz bekleyelim adetin geçiksin sora varsa çikar dedi
Doğru demiş canım insanoğlu. Umut ettikçe hayatına devam ediyor canım . Böyle böyle ama asla ümidini yitirme rabbim vereceği zamanı bizden daha iyi bilir emin ol . Hamilelern duası kabul olurmuş derler bende senin için ediyorum canım benim rabbim o muhteşem duyguyu en kısa sürede sanada nasip etsin inşallah 🙏🏻

G

Gülhanım

Guest
Daha erken değil mi sizce adetime 4 gun var
Yumurtlamanin üstünden 14 ila 16 gün geçtikten sonra teste çıkabiliyor adet gecikmenizi beklemeye gerek yok kii geç döllenme olduysa o zaman adet gecikmesimi beklemelisiniz siz de burda belirti varsa bir test yapın bende de aşırı göğüs hassasiyeti olmuştu adet olacağım gün test yaptım çıktı sizde çok istiyorsunuz ALLAH sizede hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlamanin üstünden 14 ila 16 gün geçtikten sonra teste çıkabiliyor adet gecikmenizi beklemeye gerek yok kii geç döllenme olduysa o zaman adet gecikmesimi beklemelisiniz siz de burda belirti varsa bir test yapın bende de aşırı göğüs hassasiyeti olmuştu adet olacağım gün test yaptım çıktı sizde çok istiyorsunuz ALLAH sizede hayırlısıyla nasip etsin inşallaAmin

Yumurtlamanin üstünden 14 ila 16 gün geçtikten sonra teste çıkabiliyor adet gecikmenizi beklemeye gerek yok kii geç döllenme olduysa o zaman adet gecikmesimi beklemelisiniz siz de burda belirti varsa bir test yapın bende de aşırı göğüs hassasiyeti olmuştu adet olacağım gün test yaptım çıktı sizde çok istiyorsunuz ALLAH sizede hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Amin 🤲🏻❤️Allah duysun sesınızı Allah razı olsun çok teşekkür ederim ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adem Hümeyra ikiside hastalandılar canım hastenede yattık ikiside ayy çok kötüyduler eve geleli birkacgun oldu ama dünden beri yine ateşleniyorlar anlamadım gitti kuzum ya çok kötü salgın var
Sen ne yapıyorsun nasılsın
Geçmiş olsun 💐 Umarım en kısa zamanda iyileşirler duamda olacaksınız🤲🏻🤍🤍

Doğru demiş canım insanoğlu. Umut ettikçe hayatına devam ediyor canım . Böyle böyle ama asla ümidini yitirme rabbim vereceği zamanı bizden daha iyi bilir emin ol . Hamilelern duası kabul olurmuş derler bende senin için ediyorum canım benim rabbim o muhteşem duyguyu en kısa sürede sanada nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin Allahim sizden binlerce razi olsun 🤲🏻💐🤍Bana ettınız duaları inşallah Allahim Kabul eder Allah bana da isten herkez içinde dua edin lütfen Candan Gönülden isten herkez Bu güzel duygu yaşatsin Allah Allahim benimde isten herkezinde elini küçağını Boş birakmasin

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin 🤲🏻❤️Allah duysun sesınızı Allah razı olsun çok teşekkür ederim ☺️

Geçmiş olsun 💐 Umarım en kısa zamanda iyileşirler duamda olacaksınız🤲🏻🤍🤍

Amin Allahim sizden binlerce razi olsun 🤲🏻💐🤍Bana ettınız duaları inşallah Allahim Kabul eder Allah bana da isten herkez içinde dua edin lütfen Candan Gönülden isten herkez Bu güzel duygu yaşatsin Allah Allahim benimde isten herkezinde elini küçağını Boş birakmasin
Amin canım benim Allah razı olsun ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.